HaberlerDenizli HaberleriBaşkan Gürlesin, vatandaşlarla halk gününde buluşacak

Başkan Gürlesin, vatandaşlarla halk gününde buluşacak - Denizli Haberleri

Pamukkale Belediyesi'nce, her ayın ilk Pazartesi günü düzenlenen 'Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü' 11 Eylül Pazartesi günü Pamuk Kafe'de gerçekleşecek.

Başkan Gürlesin, vatandaşlarla halk gününde buluşacak

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'in vatandaşla buluşma günleri sürüyor. Eylül Ayı'nın ilk Pazartesi gününün bayramın son gününe denk gelmesi sebebiyle, halk gününü Eylül Ayı'nın ikinci Pazartesi günü vatandaşlarla bir araya gelecek. Pamukkale Belediyesi'nin YSE'deki Ana Hizmet binasında yer alan Pamuk Kafe'de 11 Eylül Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak olan 'Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü'ne Pamukkaleli vatandaşlar katılabilecek.
Tüm vatandaşları dertlerini anlatmaya çağıran Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 'Halk gününde vatandaşlarımız sorunlarını birebir bizlere iletme fırsatı buluyor. Bizler de vatandaşlarımızın sorunlarını sıcağı sıcağına çözmeye çalışıyoruz. Hemen çözümü olmayan konular hakkında da vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeleri yaparak, sorunun aşılabileceği birimlere yönlendiriyoruz. İlçe sınırlarımız içindeki tüm vatandaşlarımızı, 11 Eylül Pazartesi günü saat 10.00'da Pamuk Kafe'ye bekliyorum' dedi.

SIRADAKİ HABER
}