HaberlerKavak'ta muhteşem turnuva

Kavak'ta muhteşem turnuva

Kavak Belediyesi tarafından düzenlenen 1'inci Halı Saha Futbol Turnuvası oynanan final maçının ardından yapılan törenle son buldu. Törene katılan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu şampiyon takımlara koç hediye etti

Kavak'ta muhteşem turnuva

KUPALARINI ALDILAR

Kavak Belediyesi tarafından düzenlenen 1'inci Halı Saha Futbol Turnuvası oynanan final maçının ardından yapılan törenle son buldu. Törene katılan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu kupaları vererek takımları tebrik etti. Canbulatoğlu Çerkes Ekrem Bey Parkı halı sahada oynanan turnuvanın A grubunun birinci Köytür, ikinci Novak Tekstil ve üçüncü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı oldu. B grubunda ise Yaşardoğu mahallesi muhtarlık takımı zirveye yerleşen isim oldu. İkinci Altan Tuğla ve üçüncü Seferoğlu Demir Doğrama takımı oldu. Her iki grupta birinci olan takımlara birer koç hediye eden Başkan Sarıcaoğlu aynı zamanda birinci olan takımlara kupa hediye etti.

SARICAOĞLU MÜJDE VERDİ

Turnuvayı Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tankal, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Uyanık, Belediye Satın Alma Sorumlusu İlhami Emeksiz ve Merkez Ortaokulu Okul Müdürü Atilla Sarı yakından takip etti. Başkan Sarıcaoğlu, "Rabbime şükürler olsun ki belediyemiz tarafından düzenlenen turnuvada herhangi bir ciddi sakatlanma ya da kavga olmadı. Kazanan dostluk oldu. Tüm sporcularımıza centilmence oynadıkları futboldan dolayı teşekkür ediyoruz. Birincisini düzenlediğimiz Halı Saha Futbol Turnuvamızı önümüzdeki yıl daha geniş katılımla geleneksel hale getireceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}