Mersin haber: Başkan Tuna'dan zabıta personeline kutlama

Mersin haber: Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Zabıta Teşkilatı'nın 191'inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Belediye Zabıta Müdürlüğü'nde çalışan personeliyle bir araya gelerek, Zabıta Haftası'nı kutladı.

Başkan Tuna'dan zabıta personeline kutlama

Zabıta Müdürlüğü'nün yerel yönetimlerin halka açılan en etkili yüzü olduğunu belirten Başkan Tuna, 'Zabıta Haftasında, zabıta personelimizle birlikte olmaktan büyük şeref duydum. Vatandaşlarımızın her türlü sıkıntılarını dinleyen, çözmek için gayret gösteren ve bizi sokakta temsil eden zabıtalarımız önemli bir görevi üstlenmektedir. İlçemizde gösterdikleri özverili ve fedakarca çalışmalarından dolayı tüm zabıta personelimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu vesileyle başta Toroslar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görev yapan tüm zabıta mensuplarının, haftasını kutluyorum' dedi.
Konuşmaların ardından Tuna, Zabıta Müdürü Mikail Gül'e çiçek takdim ederek, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Zabıta Müdürü Mikail Gül de görevlerini yerine getirirken en büyük destekçilerinin Başkan Tuna olduğunu belirterek, 'Teşkilatımızın 191'inci kuruluş yıl dönümünde bizleri unutmayan Belediye Başkanımız Sayın Hamit Tuna'ya çok teşekkür ediyoruz' diye konuştu.
Kutlama programında tüm zabıta personeline teşekkür belgesi de takdim eden Tuna, personel ile birlikte kutlama pastasını kesti.

Başkan Tuna’dan zabıta personeline kutlamaEN ÇOK OKUNANLAR

Bursa'da huzur operasyonunda 8 gözaltı

1 Bursa'da huzur operasyonunda 8 gözaltı

Sivas'ta yasaklanmış cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

2 Sivas'ta yasaklanmış cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

Konya'ya şehit ateşi düştü

3 Konya'ya şehit ateşi düştü

Beşiktaş'ta Muharrem ayı iftarı

4 Beşiktaş'ta Muharrem ayı iftarı

Sakarya'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı

5 Sakarya'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı


SIRADAKİ HABER