HaberlerSamsun HaberleriKavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu: 'Neye ihtiyaç varsa yapılıyor'

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu: 'Neye ihtiyaç varsa yapılıyor' - Samsun Haberleri

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, çok yoğun çalıştıklarını belirterek 'Yol çalışmalarının yüzde 90'ını tamamladık. Kavak'ta neye ihtiyaç varsa dolu dolu yapılıyor' dedi.

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu: 'Neye ihtiyaç varsa yapılıyor'

Kavak Belediye Başkanıİbrahim Sarıcaoğlu, 2017 yılının kendileri için çok yoğun geçtiğini belirterek, "Şehir merkezinde parke ve yol çalışmalarının yüzde 90'ını tamamladık. Köylerimizde yol ıslah çalışmaları devam ediyor. Gerek köylerde gerek şehir merkezinde neye ihtiyaç varsa dolu dolu yapılıyor" diye konuştu.

50 YIL SU SORUNU OLMAYACAK

Altyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Sarıcaoğlu, "Kavak'taki su sorununu artık çözdük. 50 yıl Kavak'ta su sorunu olmayacak. Arıtma tesislerimiz şu anda deneme aşamasında, 1 aya kadar faaliyete geçecek. Kavak'ta arıtılmış su içeceğiz. İlçemizde eksik olan doğalgaz konusunda proje çalışmalarının sonuna geldik, gerekli yerlerle protokoller yaptık" dedi.

BİR KAVAK DAHA OLACAK

13 Eylül'de Kavak'ta inşa edilmesi planlanan cezaevinin ihalesinin yapılacağı müjdesini veren Başkan Sarıcaoğlu, "Kavak'ta 2 bin kişilik cezaevi inşa edilecek ve 700-800 kişi buradan ekmek yiyecek, adete bir Kavak daha olacak. Kavak daha da gelişecek" diye konuştu.

Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}