HaberlerSamsunspor HaberleriÇözüm bulacağız

Çözüm bulacağız - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, 'BB Erzurumspor maçını iki yönde değerlendirmek lazım. İlk yarı ve ikinci yarı farklı takım görüntüsü çizdik. Özellikle golden sonra iyi oynadık ama olmadı. Eksikliklerimize çözümler bulup daha iyi bir takım olacağız'dedi

Çözüm bulacağız

İKİ YÖNLÜ BAKMAK GEREK

Rize'de Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile karşılaşan ve rakibi ile 1-1 berabere kalan Samsunspor'da oynanan kötü futbol ve kaçan net gol pozisyonlarının üzüntüsü yaşanıyor. Maç sonrası değerlendirmelerde bulunan Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, "Maça iki yönlü bakmak lazım. İlk yarı özellikle ne bizim kalitemize ne bizim oyun anlayışımıza yakışmayan bir futbol. İkinci yarı özellikle golü yedikten sonra çok farklı bir takım. Tabi ki bunun çözümünü biz bulmak zorundayız. Girdiğimiz gol pozisyonlarını gole çeviremedik. Artık bu maçı unutup önümüze bakacağız"dedi.

BEKLENENİ VEREMEDİ

Samaras’ın maçta ki performansını da değerlendiren Teknik Direktör Alpay Özalan, “Santraforumuz maalesef daha hazır olmadığı için kendisine pivot santrafor görevi verdik. Özellikle duvar paslarında bize etkili olmasını, ileride topu tutup takımın rahat çıkmasını istedim kendisinden ama ilk yarı bunu yapamadı ve oyundan almak zorunda kaldık. Zannedersem ikinci yarı ki oyun anlayışımız daha yerinde gibi gözüktü. Biz bu maçta eksikliklerimizi gördük ve önümüzde ki Altınordu maçına kadar bunları tamamlayıp bambaşka bir Samsunspor izletmek istiyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}