İstanbul haber: Üsküdar'da aşırı sürat kazaya neden oldu

İstanbul haber: Üsküdar'da süratlı olduğu ileri sürülen bir aracın iki araca çarparak devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı. Kazanın ardından araçta sıkışan sürücü itfaiye erleri tarafından çıkarılırken, kazaya karışan diğer aracın kadın sürücüsü ise kazanın şokunu uzun süre atlatamadı.

Üsküdar'da aşırı sürat kazaya neden oldu

Cumhuriyet Mahallesi Adem Yavuz Mahallesi içerisinde seyir halinde bulunan Uğurcan Hançar'ın kullandığı 34 HK 2802 plakalı ticari araç, sokak içerisinde seyir halinde bulunan bir araç ile park halindeki bir araca çarptıktan sonra devrildi. Kazada aracın sürücüsü Uğurcan Hançar yaralanırken, direksiyon başında sıkıştı. Yaralı sürücü için olay yerine itfaiye ve ambulans çağrıldı. İhbarın ardından kısa sürede olay yerine gelen itfaiye erleri, Uğurcan Hançar'ı kurtarmak için çalışma başlattı. Bu sırada Uğrucan Hançar'ın kullandığı aracın çarptığı diğer aracın kadın sürücüsü ise şoka girdi. Kazanın etkisi ile aracın içerisinde bir süre bekleyen ve ağlayan kadın sürücü, kameraların görüntü almasından rahatsız olarak olay yerinden uzaklaştı. Yaralı sürücü ise yapılan çalışmaların ardından kurtarılarak ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Park halindeyken kazaya karışan aracın sürücüsü Tayfun Türel, 'Araç sokak içerisinden süratli geldi. Önce bayanın kullandığı araca sonra da benim park halindeki aracıma çarptı. Aracım yerinden sürüklendi' şeklinde konuştu.

Üsküdar’da aşırı sürat kazaya neden olduEN ÇOK OKUNANLAR

Yükseklik sınırını hesaplayamadı

1 Yükseklik sınırını hesaplayamadı

Milletvekili İshak Gazel: Türkiye'de güvenlik sıkıntısı yok

2 Milletvekili İshak Gazel: Türkiye'de güvenlik sıkıntısı yok

Trenin çarptığı genç hayatını kaybetti

3 Trenin çarptığı genç hayatını kaybetti

Hisarcıklıoğlu: 'Bu ülkeyi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacağız'

4 Hisarcıklıoğlu: 'Bu ülkeyi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacağız'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye'yi yok farz eden Kuzey Irak MGK'da dersini alaca

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye'yi yok farz eden Kuzey Irak MGK'da dersini alaca

Otomobile arkadan çarpan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

6 Otomobile arkadan çarpan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti


SIRADAKİ HABER