İstanbul haber: Şah inn Paradise Tatil Köyü'ne TSE'den iki belge

İstanbul haber: Şah inn Paradise TSE'nin Avrupa Kalite Teşkilatı Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerini almaya hak kazandı.

Şah inn Paradise Tatil Köyü'ne TSE'den iki belge

Kumluca bölgesinde faaliyet gösteren bin 100 yataklı, 5 yıldızlı, Şah inn Paradise Tatil Köyü, alternatif turizm sektörünün hem alan hem kapasite bakımından en büyük ve ilk birinci sınıf tatil köyü olma özelliğine sahip. 167 bin metrekare alan üzerine konumlanmış kendine özel 400 metre uzunluğunda Mavi Bayrak ödüllü plajı bulunan tatil köyü, aynı zamanda Kültür ve Turizm Bakanlığından çevre duyarlılığı ile 2014 yılından bu yana Yeşil Yıldız ödülüne sahip.
Standardın 2015 versiyonuna göre konseptinde, rakipleri arasında ilk belgeyi alan kuruluş olmaya hak kazanan tesisin belgeleri, 12 Eylül 2017'de tatil köyünde düzenlenen törende TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar tarafından takdim edildi.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş ile Kumluca protokolü, tatil köyü üst yönetimi, çalışanlar ve otel misafirlerinin katılımıyla gerçekleşen törende konuşma yapan Şah inn Paradise Genel Müdürü Yusuf Yücel, Kumluca bölgesinde hizmet verdikleri 10. sezonda kalitelerini bu belgelerle taçlandırmış olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Yücel, 'Alternatif turizm oluşumun öncüsü olmak hizmet kalitesinin sürdürebilirliği sorumluluğunu da beraberinde getiriyor. Şu anda standardın 2015 versiyonu ile belgelendirilmiş ilk tesis olmanın yanında aynı konseptte hizmet veren tesisler arasında TSE'den belgeli de tek tesisiz. Aksayabilecek süreçleri önceden tahmin etmenin, misafir memnuniyetini en üst düzeye taşımanın kalite yönetim sistemleri ile olumlu sonuçlarını gördük. Türk Standardları Enstitüsü ile 2 yıldır yürüttüğümüz eğitim ve tetkikler çalışanlarımızda bir kalite bilinci oluşturdu. Sistemin daha başarılı sonuçları için helal otel yönetim sistemi ve müşteri memnuniyeti yönetim sistemleri belgelendirme çalışmalarını devam ettirmekteyiz' dedi.

Şah inn Paradise Tatil Köyü’ne TSE’den iki belgeEN ÇOK OKUNANLAR

Kerkük'te sivillere silahlı saldırı: 6 ölü, 15 yaralı

1 Kerkük'te sivillere silahlı saldırı: 6 ölü, 15 yaralı

Bitlis'te terör örgütüne ait EYP imha edildi

2 Bitlis'te terör örgütüne ait EYP imha edildi

Nevruz bayramı öncesi Kars'ta polis kuş uçurtmuyor

3 Nevruz bayramı öncesi Kars'ta polis kuş uçurtmuyor

Müteahhitle anlaşamayan apartman sakinleri karot raporuyla karanlığa mahkum oldu

4 Müteahhitle anlaşamayan apartman sakinleri karot raporuyla karanlığa mahkum oldu

Kırıkkale'de huzur uygulaması

5 Kırıkkale'de huzur uygulaması

Kayseri'de terör operasyonu: 1 gözaltı

6 Kayseri'de terör operasyonu: 1 gözaltı

Erzurum'da şüpheli çanta fünyeyle patlatıldı

7 Erzurum'da şüpheli çanta fünyeyle patlatıldı

Dadaşlardan Palandöken'de 'Bir gece Afrin'e girebiliriz' türküsü

8 Dadaşlardan Palandöken'de 'Bir gece Afrin'e girebiliriz' türküsü

Aydın'da yangın paniği

9 Aydın'da yangın paniği

Isınmak için yaktığı soba canından etti

10 Isınmak için yaktığı soba canından etti


SIRADAKİ HABER