Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ünlü çift aynı dizide

Diriliş Ertuğrul'un Gündoğdu Bey'i Kaan Taşaner, diziden ayrılıyor. Taşdemir'in yeni dizisinde sevgilisi Selin Şekerci ile kamera karşısına geçeceği öğrenildi.

Ünlü çift aynı dizide

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'dan ayrılan Kaan Taşaner, yeni bir diziyle ekranlara ara vermeden dönecek. "Rengaren" adlı dizide Kaan Taşaner ve sevgilisi Selin Şekerci başrolleri paylaşacak. Haziranda izleyiciyle buluşacak dizinin çekimine önümüzdeki günlerde başlanacağı söyleniyor.

KAAN TAŞANER KİMDİR?

Konya S.Ü. Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta ilk ışık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandırdı, takip eden yıllarda televizyon ve tiyatroya birlikte devem etti, 2010 yılında Kanal D'de başlayan Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizide, Erdoğan Yaşaran rolünü kabul etti, ve bu sayede, adını ilk kez sürekli bir projede duyurmuş oldu.

2012 yılında Kanal D sitesinde yapılan bir ankette 2. En İyi Erkek Oyuncu seçilmiştir. Kuzey Güney adlı TV dizisinde Şeref Komiser rolünü canlandırmıştır. Oyuncu 2014 Aralık ayında TRT 1'de başlayan Diriliş:Ertuğrul dizisinde "Gündoğdu" karakterini canlandırmaktadır.
Oyuncu aynı zamanda tiyatro sanatçısı Sacide Taşaner'in oğludur.EN ÇOK OKUNANLAR

Mardinde Beşiktaş şampiyonluğuna havai fişekli kutlama

1 Mardin'de Beşiktaş şampiyonluğuna havai fişekli kutlama

Kütahyada Beşiktaş coşkusu

2 Kütahya'da Beşiktaş coşkusu

Tavşanlıda Beşiktaş taraftarları şampiyonluğu kutladı

3 Tavşanlı'da Beşiktaş taraftarları şampiyonluğu kutladı

Bakan Işık Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak

4 Bakan Işık: 'Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak'


SIRADAKİ HABER