HaberlerSamsun HaberleriSamsun Milletvekili Karaaslan: 'Başarıları gurur veriyor'

Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Başarıları gurur veriyor' - Samsun Haberleri

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2017 Yatırım ve Gayrimenkul Fuarı'na katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Türk firmalarımızın hem ülkemizde hem de uluslararası arenadaki başarılarını görmek gurur verici' dedi

Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Başarıları gurur veriyor'

AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı veSamsun MilletvekiliÇiğdem Karaaslan, Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2017 Yatırım ve Gayrimenkul Fuarı'nda sektörün temsilcileriyle bir araya geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Ortadoğu'nun önemli gayrimenkul fuarları arasında yer alan Cityscape Global 2017 Fuarı'na katılmak için Dubai’ye giden Karaaslan, mimarlık ve emlak sektörü alanlarında dünyadaki gelişmeleri inceledi.

100 ÜLKEDEN 50 BİN ZİYARETÇİ

Bu yıl 16'ncısı Dubai'de düzenlenen ve 100 ülkeden 50 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği belirtilen fuarda, inşaat sektörünün önemli temsilcileriyle bir araya gelen Karaaslan, stantları ziyaret ederek Ortadoğu'da gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar hakkında bilgi aldı. Yerli ve yabancıların gayrimenkul konusundaki yatırım olanaklarını inceleyen Karaaslan, sektörde faaliyet gösteren yerli firma temsilcilerinin müteahhitlik çalışmaları hakkında da incelemelerde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Karaaslan, “Dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen bu tür fuar etkinliklerinin yatırımcılar ve sektör açısından çok verimli olduğunu düşünüyorum. Mimarlık ve emlak sektörü konusunda alanında uzman katılımcılar ile Cityscape Global 2017 Yatırım ve Gayrimenkul Fuarı'nda bir araya geldik. Dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi aldık. Birçok ülkede adından söz ettiren Türk firmalarımızın hem ülkemizde hem de uluslararası arenadaki başarılarını görmek bizi gururlandırıyor. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}