HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunsor'da Kırmızı-Beyazlı imza

Samsunsor'da Kırmızı-Beyazlı imza - Samsunspor Haberleri

Samsunspor, kadrosuna kattığı yeni transferler Jonathan Ayite ve Samed Kılıç için tanıtım toplantısı düzenledi. Ayite ve Samed, 'Samsunspor şehir, stat ve camia olarak Süper Lig'i hak eden bir kulüp'dedi.

Samsunsor'da Kırmızı-Beyazlı imza

FAYDALI OLACAKLARDIR

Samsunspor'un transferin son gününde imza attırdığı Jonathan Ayite ve daha önce anlaştığı Samed Kılıç için tanıtım toplantısı düzenledi. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen temsili imza töreni ve tanıtım toplantısında konuşan Samsunspor Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, “Biz kulüp olarak ve yönetim olarak elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum. Bu dönemde transferler için oldukça yoğun bir şekilde çalıştık. Ayite ve Samed’in takımımıza çok faydalı olacağını inanıyorum” dedi.

SAMSUNSPOR İYİ TAKIM

Samsunspor’un son dakika transferlerinden 32 yaşındaki forvet Jonathan Ayite, “Tüm yakınlarım ile birlikte Samsun’a gelmeyi düşündüm. TFF 1. Lig takımlarından en iyilerinden birisine geldim. Geçmişte burada oynadığım maçlardaki ambiyansı çok beğendim. İnşallah hedeflerimize ulaşırız, Süper Lig’e çıkarız. Samsunspor zaten şehir olarak, stat olarak, tesis olarak ve camia olarak Süper Lig’i hak eden bir kulüp” diye konuştu.

HEDEFE ULAŞACAĞIZ

Samsunspor’un Fransa’dan transfer ettiği genç yetenek 21 yaşındaki Samed Kılıç, “Ben de diğer bütün arkadaşlarım gibi takıma fayda sağlamak için buraya geldim. İnşallah bu sene Süper Lig’e çıkarız. Samsunspor, çok büyük bir takım. Gelmeden önce, hocayla ve başkanla konuştum. Hedefleri ve projeyi beğendim. Güzel ve yeni bir takım kuruldu. İnşallah hedeflerimizi başarabiliriz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}