Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

MÜSİAD Almanya ile bağları güçlendirecek

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Selim Sar ve yönetim kurulu üyeleri, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Başkan Selim Sar, 28 Nisan'da Almanya'dan gelecek 35 kişilik işadamı kafilesini ağırlayacaklarını ifade ederek, ''Samsun ve Almanya arasındaki ticari bağları kuvvetlendireceğiz'' dedi

MÜSİAD Almanya ile bağları güçlendirecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Selim Sar, Genç MÜSİAD Teşkilat Başkanı Muhammet Hulusi Bartık ve yönetim kurulu üyeleri Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş'teki çalışma ofislerini ziyaret etti.

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Medya Grubu Haberler Müdürü Erdem Erol, Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş ve Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ile bir süre görüşen misafirler dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

SAMSUN-ALMANYA ARASINDA TİCARİ KÖPRÜLER ATILIYOR
Samsun ve Almanya arasındaki ticari bağları kuvvetlendirmek amacıyla 28 Nisan'da Almanya'dan 35 işadamını ağırlayacaklarını kaydeden MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Selim Sar, ''Programı OKA, Samsun TSO, KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştiriyoruz.
Organizasyonda, Türk-Alman iş forumu şeklinde karşılıklı iş yapma ve tecrübe paylaşımları ve önemli konuşmacılar olacak. Samsunlu işadamları, Alman işadamları ile ikili görüşmeler gerçekleştirerek. Bunun haricinde teknik gezilerimiz kapsamında Samsun'un güzide kuruluşlarını ziyaret edeceğiz. Samsun Büyükşehir Belediyesi ile beraber şehir gezileri planladık. Maksadımız iki ülke, iki şehir arasındaki ilişkileri arttırmak, ticareti bağları kurmak ve köprüler oluşturmak" diye konuştu.

Dilber BAHADIREN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

2 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

3 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

4 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

6 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar

Lovelette kahkaha tufanı

7 Lovelet'te kahkaha tufanı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

8 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Samsuna katma değer sağlayacağız

9 Samsun'a katma değer sağlayacağız

AK Parti Samsun Milletvekili  Köktaş Son mührü halk vuracak

10 AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: 'Son mührü halk vuracak'


SIRADAKİ HABER