HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Tahamülümüz yok'

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Tahamülümüz yok' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, kaybedilen puanları telafi edeceklerini söyledi. Özalan, 'Ummadığımız puanlar kaybettik. Altınordu maçını kazanmak istiyoruz. Artık puan kayıplarına tahamülümüz yok'dedi

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Tahamülümüz yok'

İLK 3 PUANA HAZIRLANIN

Samsunspor Teknik DirektörüAlpay Özalan, Altınordu maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Özalan, "Ummadığımız puanlar kaybettik. Altınordu maçını kazanmak istiyoruz. Artık puan kayıplarına tahamülümüz yok"dedi. Altınordu’nun dinamik bir takım olduğunu belirten Özalan, “Bu hafta yapmış olduğumuz antrenmanlarda alanı çok daraltıp, sahanın her yerinde pres yapıp, rakibe boş alan bırakmadan çok baskılı oynayıp, gol pozisyonlarına fazla girip, değerlendirmeye çalışan bir takım görüntüsü sergileyeceğiz. Çünkü artık puan kaybına tahammülümüz yok. İnşallah evimizdeki ilk 3 puanımızı almayı düşünüyoruz” dedi.

PLANLARIMIZ HAZIR

Ligin ilk yarısında ulaşmayı hedeflediği 41 puandan biraz uzaklaştıklarını vurgulayan Özalan, “Bizim hedefimiz her zaman büyük. Sezonun başında koyduğumuz bir hedef vardı. İstemediğimiz puan kayıpları bizi o hedeften biraz uzaklaştırmış olsa da o hedef olmasa bile ona yaklaşmış bir hedef olarak planımızı belirledik. İlk 2 maçta kaybettiğimiz puanları, Adana Demir ve Erzurumspor maçında hiç tahmin etmiyordum. Futbolda bunlar da var. Bunları telafi edeceğiz. Ekibimiz bu bilinçte çalışıyor. Son maç dolayısıyla yaptığımız toplantıda oyuncularımız puan kaybından dolayı son derece üzgün” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}