Konya haber: Avrasya Tünelini bisikletiyle geçip ceza yiyen bisikletçinin Beyşehir paylaşımı

Konya haber: Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Beyşehir Belediyesi ve Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Ulusal Bisiklet Festivali'ne katılan, Avrasya Tüneli'nin açılışında tüneli bisikletiyle geçerek yediği trafik cezasıyla gündeme gelen bisikletçi İsmail Öznam'ın tur sonunda hazırladığı video paylaşımı internette tıklanma rekorları kırıyor.

Avrasya Tünelini bisikletiyle geçip ceza yiyen bisikletçinin Beyşehir paylaşımı

Avrasya Tüneli'ni 80 kilometre hızla bisikletle geçip o anları video kaydına alarak sosyal medyada paylaşmasının ardından İsmail Öznam, 294 liralık para cezasına çarptırılmış, ardından kamuoyuna yansıyan haberlerle ülke gündemine gelmişti. Öznam, Beyşehir'de yapılan iki gün süreli bisiklet festivaline de katıldı ve tur sonunda düzenlenen törende kendisine katılım belgesi de takdim edildi. Beyşehir Gölü Etrafı Kamplı Bisiklet Turu kapsamında Cennet mevkisinde kurulan kampta Beyşehir Gölü'nde yüzen Öznam, düzenlenen farklı etkinliklerde ilginç deneyimler de yaşadı. Festival boyunca 167 kilometrelik parkurda pedal çeviren Öznam, tur esnasında bisikletiyle göl etrafında yaşadığı ilginç anı ve maceralarını, düşünce ve görüşlerini de dile getirerek kaskındaki kamerayla çekerek ölümsüzleştirdi ve 'Beyşehir Gölü etrafında düzenlenen bisiklet festivaline katıldım. Tabii ki hızlı ve çılgın farkını ortaya koydum. Umarım beğenirsiniz' yorumuyla takipçileriyle paylaştı.
İnternet fenomeni ve çılgın bisiklet tutkunu gencin söz konusu paylaşımı sosyal medyada yoğun ilgi görürken, tıklanma rekorları kırdı. Öznam, yaptığı açıklamada ise, festivale İstanbul'dan katıldığını belirterek, 'İyi ki de katılmışım, çok güzel arkadaşlıklar edindim. Çok keyifliydi. Bununla ilgili sosyal medya hesabımda güzel bir video hazırladım. Bu videoyu da on binlerce insan izledi birkaç gün içinde. Çok keyif dolu anlar yaşadım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şoke eden atama

1 Samsun'da şoke eden atama

Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

2 Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

3 Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

4 Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

5 Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

6 Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

Samsun'da alev alan TIR korkuttu!

7 Samsun'da alev alan TIR korkuttu!

Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

8 Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

Samsunspor taraftarı yalnız bırakmayacak

9 Samsunspor taraftarı yalnız bırakmayacak

Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

10 Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'


SIRADAKİ HABER