Konya haber: Avrasya Tünelini bisikletiyle geçip ceza yiyen bisikletçinin Beyşehir paylaşımı

Konya haber: Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Beyşehir Belediyesi ve Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Ulusal Bisiklet Festivali'ne katılan, Avrasya Tüneli'nin açılışında tüneli bisikletiyle geçerek yediği trafik cezasıyla gündeme gelen bisikletçi İsmail Öznam'ın tur sonunda hazırladığı video paylaşımı internette tıklanma rekorları kırıyor.

Avrasya Tünelini bisikletiyle geçip ceza yiyen bisikletçinin Beyşehir paylaşımı

Avrasya Tüneli'ni 80 kilometre hızla bisikletle geçip o anları video kaydına alarak sosyal medyada paylaşmasının ardından İsmail Öznam, 294 liralık para cezasına çarptırılmış, ardından kamuoyuna yansıyan haberlerle ülke gündemine gelmişti. Öznam, Beyşehir'de yapılan iki gün süreli bisiklet festivaline de katıldı ve tur sonunda düzenlenen törende kendisine katılım belgesi de takdim edildi. Beyşehir Gölü Etrafı Kamplı Bisiklet Turu kapsamında Cennet mevkisinde kurulan kampta Beyşehir Gölü'nde yüzen Öznam, düzenlenen farklı etkinliklerde ilginç deneyimler de yaşadı. Festival boyunca 167 kilometrelik parkurda pedal çeviren Öznam, tur esnasında bisikletiyle göl etrafında yaşadığı ilginç anı ve maceralarını, düşünce ve görüşlerini de dile getirerek kaskındaki kamerayla çekerek ölümsüzleştirdi ve 'Beyşehir Gölü etrafında düzenlenen bisiklet festivaline katıldım. Tabii ki hızlı ve çılgın farkını ortaya koydum. Umarım beğenirsiniz' yorumuyla takipçileriyle paylaştı.
İnternet fenomeni ve çılgın bisiklet tutkunu gencin söz konusu paylaşımı sosyal medyada yoğun ilgi görürken, tıklanma rekorları kırdı. Öznam, yaptığı açıklamada ise, festivale İstanbul'dan katıldığını belirterek, 'İyi ki de katılmışım, çok güzel arkadaşlıklar edindim. Çok keyifliydi. Bununla ilgili sosyal medya hesabımda güzel bir video hazırladım. Bu videoyu da on binlerce insan izledi birkaç gün içinde. Çok keyif dolu anlar yaşadım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

1 Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

 Samsun kış turizmine hazır

2 Samsun kış turizmine hazır

Alkollü sürücü kırmızı ışıkta duran araçları biçti

3 Alkollü sürücü kırmızı ışıkta duran araçları biçti

Söz Erkurt Tutu'da

4 Söz Erkurt Tutu'da

Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

5 Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

Suriyelilerin yaşadığı eve molotoflu saldırı

6 Suriyelilerin yaşadığı eve molotoflu saldırı

Yeter ki Samsun'da olsun!..

7 Yeter ki Samsun'da olsun!..

'Piri Reis' 'Haber'de

8 'Piri Reis' 'Haber'de

 Yerli otomobile farklı yorum

9 Yerli otomobile farklı yorum

TÜKODER Samsun Şube Başkanı Sema Onar Yaktı: 'Yerliye sahip çıkalım'

10 TÜKODER Samsun Şube Başkanı Sema Onar Yaktı: 'Yerliye sahip çıkalım'


SIRADAKİ HABER