Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Fark Yaratan Cihan Elektronik'ten bir ilk...

Cihan Elektronik, Cumhuriyet Meydanı?nda açtığı Karadeniz?in ilk konsept mağazası Turkcell ile fark yaratmaya devam ediyor

Fark Yaratan Cihan Elektronik'ten bir ilk...

‘Fark Yaratır’ sloganıyla 1982 yılından bu yana hizmet veren Cihan Elekt- ronik, İlkadım İlçesi Kale Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda açtığı Kara- deniz’in ilk konsept mağazası Turkcell ile büyük beğeni alıyor.

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR

Cihan Elektronik hakkında bilgi veren Satış Geliştirme Sorumlusu Erdem Katmer, “Firmamız, elektronik pazarlama, mağazacılık, satış sonrası hizmetler ve GSM alanlarında çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Geçen zaman içerisinde Ceptaş A.Ş ve KÇM (Kurumsal Çözüm Merkezi) İletişim Hizmetleri Ltd Şti’lerini kurarak, faaliyetlerimizi bu 3 ayrı grup şirketi bünyesinde topladık. Turkcell Toptan Dağıtım Merkezi, Turkcell İletişim Merkezleri, Beyaz Eşya Mağazacılık, Mobilya Mağazacılık, Elektronik Pazarlama ve İnşaat alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız her geçen gün daha da büyümektedir” dedi.

FARK YARATIR

Cihan Elektoronik olarak 4 ilde 7 Turkcell İletişim Merkezi ile hizmet verdiklerini kaydeden Katmer, “Perakendecilik faaliyetlerimize, 4 ilde toplam 7 Turkcell İletişim Merkezi ve yaklaşık 70 kişilik profesyonel ekibimizle devam ettirmekteyiz. ‘Fark Yaratır’ sloganıyla girmiş olduğumuz bu yolda yenilenen konseptimizle de Samsun Meydan Mağazası’nda değerli halkımıza farkımızı hissettirmek için hazırız” diye
konuştu.

PROFESYONEL EKİP

Samsun Meydan Mağazası’nda profesyonel bir ekiple çalıştıklarını ifade eden Katmer, şunları söyledi: “Karadeniz Bölgesi’nin yenilenen ilk konsept mağazası olan Samsun Meydan Mağazası Müdürü Gülseren Durmuş ve profesyonel ekibi, hem bu yeniliği deneyimlemeleri hem de açılışa özel fırsatlardan yararlanmaları için Samsunları bekliyor” diye konuştu.

Ayşe KUŞCU EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları umutlandırdı

1 Fındık fiyatları umutlandırdı

Samsunda sokak ortasında infaz Askerden gelen genç

2 Samsun'da sokak ortasında infaz! Askerden gelen genç...

Samsunda kanlı kavga Yaralılar var

3 Samsun'da kanlı kavga! Yaralılar var

Samsundaki o lise yıkılıyor

4 Samsun'daki o lise yıkılıyor

Samsunda kadınların korkulu rüyası yakalandı

5 Samsun'da kadınların korkulu rüyası yakalandı

Samsundaki Canik Başarı operasyonunda üçüncü gözaltı dalgası

6 Samsun'daki 'Canik Başarı' operasyonunda üçüncü gözaltı dalgası

Samsunsporlu taraftarlar Hocam sana güveniyoruz

7 Samsunsporlu taraftarlar: Hocam sana güveniyoruz

Her gelene 6 atıyor

8 Her gelene 6 atıyor

Giresunda doğdu, Arjantinde yıldız oldu

9 Giresun'da doğdu, Arjantin'de yıldız oldu

AK Partili Belediye Başkanı FETÖden tutuklandı

10 AK Partili Belediye Başkanı FETÖ'den tutuklandı


SIRADAKİ HABER