Alaçam damgası

Bocce Bowling Dart Federasyonu, 2016 yılı faaliyet programında yer alan Dart Ligi 3. Etap maçları Alaçam Gençlik Merkezi'nde yapıldı.

Alaçam damgası

Bocce Bowling Dart Federasyonu, 2016 yılı faaliyet programında yer alan Dart Ligi 3. Etap maçları Alaçam Gençlik Merkezi'nde yapıldı. Erkeklerde ve kızlarda Alaçam ekipleri şampiyon oldu.

Bocce Bowling Dart Federasyon Samsun İl Temsilciliği tarafından Alaçam'da Dart Ligi 3. Etap yarışları düzenlendi. 40 sporcunun katıldığı atışlar sonrasında erkeklerde Alaçam Göçkün 75. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu, kızlarda ise Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu şampiyon oldu. Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Şener, "Burada dereceye giren sporcular önümüzdeki ay düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanmıştır. Bizlere her konuda destek olan Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt'a, Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar'a, Belediye Başkanımız Hadi Uyar'a teşekkür ediyorum" dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

1 DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

2 Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

Bacada çıkan yangın korkuttu

3 Bacada çıkan yangın korkuttu

Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırı: 1'i ağır 3 yaralı

4 Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırı: 1'i ağır 3 yaralı

Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçti

5 Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçti


SIRADAKİ HABER