Alaçam damgası

Bocce Bowling Dart Federasyonu, 2016 yılı faaliyet programında yer alan Dart Ligi 3. Etap maçları Alaçam Gençlik Merkezi'nde yapıldı.

Alaçam damgası

Bocce Bowling Dart Federasyonu, 2016 yılı faaliyet programında yer alan Dart Ligi 3. Etap maçları Alaçam Gençlik Merkezi'nde yapıldı. Erkeklerde ve kızlarda Alaçam ekipleri şampiyon oldu.

Bocce Bowling Dart Federasyon Samsun İl Temsilciliği tarafından Alaçam'da Dart Ligi 3. Etap yarışları düzenlendi. 40 sporcunun katıldığı atışlar sonrasında erkeklerde Alaçam Göçkün 75. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu, kızlarda ise Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu şampiyon oldu. Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Şener, "Burada dereceye giren sporcular önümüzdeki ay düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanmıştır. Bizlere her konuda destek olan Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt'a, Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar'a, Belediye Başkanımız Hadi Uyar'a teşekkür ediyorum" dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

1 Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

Çine'de emekli polis intihar etti

2 Çine'de emekli polis intihar etti

İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

3 İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

4 Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde


SIRADAKİ HABER