Manisa haber: Başkan Şirin başarılı hentbolcuları uğurladı

Manisa haber: Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediyespor Hentbol Takımı'nın başarılı 5 kız sporcusunu Kastamonu'ya uğurladı. Lise öğrenimlerini Kastamonu'da özel bir okulda burslu olarak geçirecek genç sporculara başarılar dileyen Başkan Şirin 'Genç kızlarımızın bu başarısı bizleri mutlu etti. Turgutlu Belediyesi olarak onların her zaman yanlarındayız' dedi.

Başkan Şirin başarılı hentbolcuları uğurladı

Turgutlu Belediyespor Kız Hentbol Takımını'nın başarılı oyuncuları Ayşegül Küçük Cankurtan, Beyza Çamlıyol, Elif Küçükcankurtan, Ceren Çetinkasacı ve Melek Toprak, antrenör Ergun Erbay ve Sosyal İşler Müdürü Metin Akgül birlikte Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'i ziyaret etti. Lise öğrenimlerini Kastamonu'da özel bir kolejde burslu olarak geçirecek olan başarılı sporcular kendilerine verdiği destekten dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'e teşekkür etti. Genç kızların elde ettiği bu başarıdan dolayı çok mutlu ifade eden Başkan Şirin, 'Turgutlu Belediyespor'un başarılı 5 sporcusunun Kastamonu'da bir arada okuyacak olması bizleri çok mutlu etti. Bizler Turgutlu Belediyesi olarak onların her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. İnşallah başarılı bir şekilde lise öğrenimlerini tamamladıktan sonra, üniversite ve gelecekte A Milli Hentbol takımında da sizleri görmek en büyük arzumuz, bunu başaracağınızdan eminim. Turgutlu'nun ismin geçtiği her noktada biz gurur duyarız. Eğitim her şeyin başı. Eğitiminizi de ihmal etmeden bu başaracağınıza inancım tam. Ergun Erbay hocamızda Turgutlu'nun yetiştirdiği başarılı bir hoca. Kendisi Turgutlu için ayrı bir değer. Ben Ergun hocamıza, ailelerinize sizleri başarılı bir şekilde yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum. Sizlere de başarılar diliyorum' dedi.
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin daha sonra antrenör Ergun Erbay'a başarılı çalışmalarından dolayı bir plaket takdim ederken, başarılı 5 sporcu öğrenciye de Turgutlu'yu unutmamaları adına birer küçük hediye takdim etti.

Başkan Şirin başarılı hentbolcuları uğurladıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

3 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

4 Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

5 Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

6 Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

7 Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

Üzerine baza düşen çocuk öldü

8 Üzerine baza düşen çocuk öldü

Didim'deki yangın korkuttu

9 Didim'deki yangın korkuttu

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

10 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması


SIRADAKİ HABER