HaberlerEskişehir HaberleriAK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatında kongre heyecanı

AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatında kongre heyecanı - Eskişehir Haberleri

AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı 4'üncü Olağan Kongresini 17 Eylül 2017 Pazar günü saat 14:30'da Porsuk Spor Salonu'nda gerçekleştirecek.

AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatında kongre heyecanı

Kongreye Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı,Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Ak Parti Eskişehir İl Koordinatörü, Uşak Milletvekili Alim Tunç katılacak.
2014 yılında göreve geldikten sonra 2'inci Kongresini gerçekleştirecek olan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, gerçekleştirdikleri her kongrede birlik ve beraberliklerinin yanı sıra, millete olan hizmet aşklarının da yenilendiğini belirtti. Kongreleri teşkilatlarının bayramı olarak nitelendirdiğini belirten Doğan, 'Her bir kongremizde, heyecanımızı, sevdamızı bu millete olan hizmet aşkımızı tazeleme imkânı buluyoruz. Devletimizin, Cumhurbaşkanımızın ve yüce milletimizin iç ve dış mihraklarca tehdit edildiği bir ortamda, her kongremizi bir öncekinden daha büyük bir inanç ve kararlılıkla gerçekleştiriyoruz' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}