HaberlerSakarya HaberleriBaşkan Yılmazer okul müdürleri ile istişare toplantısı yaptı

Başkan Yılmazer okul müdürleri ile istişare toplantısı yaptı - Sakarya Haberleri

2017-2018 yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ilçede görev yapan tüm müdürlerle kahvaltıda buluştu.

Başkan Yılmazer okul müdürleri ile istişare toplantısı yaptı

Sapanca sahilindeki toplantıya Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı. Yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilere temiz, modern ve düzenli bir ortam sağlama konulu kahvaltıda karşılıklı istek ve öneriler konuşuldu. Konuyla ilgili Başkan Yılmazer yaptığı açıklamada, 'Bir eğitmen olarak, 12 yıllık akademik hayatımda yetiştirdiğim öğrenciler bir yerlere geldiğinde bizlere hocam diye hitap etmeleri ayrı bir haz veriyor. Peygamber Efendimizin söylediği gibi istişarede hayır vardır. Öğrencilerin en iyi eğitimi almaları için müdürlerin ve öğretmenlerin birbirleri ile istişare içinde olmaları gerekir. İyi niyetimiz de ortada, yapmak istediklerimiz de ortada fakat imkânlarımız da ortada. İmkânlarımız dâhilinde en iyi hizmet için yanınızdayız. Davetimize katıldığınız ve güzel fikirlerinizi burada paylaştığınız için teşekkür ediyorum. 2017- 2018 eğitim-öğretim yılının huzurlu, kaliteli ve başarılarla dolu bir yıl olmasını diliyorum' dedi.
Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede ise, 'Okulların açılması sebebiyle idareci arkadaşlar ile buluşmamıza vesile olan ve bu organizasyonu düzenleyen Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'e tüm öğretmenlerim ve müdürlerim adına teşekkür ediyorum' dedi.

Başkan Yılmazer okul müdürleri ile istişare toplantısı yaptı

SIRADAKİ HABER
}