HaberlerSamsun HaberleriOnlar sayesinde başımız dik

Onlar sayesinde başımız dik - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 'Bu ülke insanı 40 yıldır terörle yapılan mücadelede canını verdi ama tek bir çakıl taşını teslim etmedi. Bizler bu ülkede başımız dik, alnımız açık geziyorsak bunu şehitlerimize gazilerimize borçluyuz' dedi.

Onlar sayesinde başımız dik

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte Gaziler Haftası nedeniyle Samsun Büyük Cami’de düzenlenen mevlide katıldı.

Bu ülke için canını veren şehitlere çok şey borçlu olduklarını, geride kalanlarının ve gazilerin de bu ülkeye bırakılan emanetler olduğunu belirten Kurt, “Türk insanı söz konusu vatan olduğu zaman neler yapacağını Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi bir çok kez ve son olarak da 15 Temmuz hain darbe girişiminde gösterdi. Bu ülke insanı 40 yıldır terörle yapılan mücadelede canını verdi ama tek bir çakıl taşını teslim etmedi. Bizler bu ülkede başımız dik, alnımız açık geziyorsak bunu şehitlerimize, gazilerimize borçluyuz. Şehitlerimizi rahmetle anıyorum geride bıraktıkları kutsal emanetlerinin de başımızın üstünde yerleri olduklarını bir kez daha hatırlatmak isterim" dedi.

SIRADAKİ HABER
}