HaberlerBaşarılı gençlere plaket

Başarılı gençlere plaket

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, geçtiğimiz sezon Türkiye ikinciliği başarısına imza atan Samsun Canik Belediyespor basketbol altyapısındaki çeşitli kategorilerindeki sporcuları plaketle ödüllendirdi

Başarılı gençlere plaketSAĞLIKLI GENÇLİK İÇİN SPOR
Geçtiğimiz sezon Türkiye Şampiyonaları'nda elde ettiği başarılarla şehrin gururu olan Samsun Canik Belediyespor, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti. Canik Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda, Kulüp Başkanı Ercan Bayrak, Kültür ve Sosyal İşler Birimi Müdürü Hamza Aygün ve Kulüp Altyapı Sorumlusu Mehmet Küntüşlü yer aldı. Türkiye ikincisi sporcuları tebrik eden Başkan Genç, başarılı basketbolculara plaket verdi. Canik Belediyesi olarak sporda kurumsallaştıklarını ve Canik'in sporda da marka olduğunu ifade eden Osman Genç, "Spora yaptığımız yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz. Çünkü spor, gençlerimizin fiziki, zihinsel ve ahlaki yönden sağlıklı gelişmeleri açısından çok önemli. Yaptığımız spor yatırımları sayesinde, bugün sporcularımız şehrimizin adını dünyaya duyuruyor" dedi.

SPORA DESTEK SÜRECEK
Canik Hasan Doğan Spor Merkezi başta olmak üzere mahallelere yapılan spor tesisleri ile gençlerin spor yaparak sokaklardan kurtulmalarının yanısıra önemli başarılar da elde ettiklerine işaret eden Genç, "Canik Belediyespor takımımız şehrimizi Süper Lig'de başarıyla temsil ediyor. Altyapıdaki gençlerimizin elde ettiği başarılar ise bizlere onur veriyor. İnanıyorum ki bu tür başarılar bundan sonra da artarak devam edecektir. Ben sporcularımızı kutluyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporcuya desteğimiz artarak sürecektir" diye konuştu. Altyapı Sorumlusu Mehmet Küntüşlü ve genç basketbolcular da, spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı Başkan Genç’e teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}