Antalya haber: Sonbahar spor okulları başlıyor

Antalya haber: Muratpaşa Belediyesi'nin, 30 Eylül-30 Aralık tarihlerini kapsayan sonbahar dönemi spor okulları için kayıtlar başladı.

Sonbahar spor okulları başlıyor

Muratpaşa Belediyesi, 6 bin 614 kayıtlı öğrencisiyle 24 ayrı branşta gerçekleşen yaz dönemi spor okulları tamamlanırken sonbahar kayıt takvimi de belli oldu. 30 Eylül - 30 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek sonbahar dönemi spor okulları için kayıtlar, 15 Eylül Cuma itibariyle başladı. 1 ay boyunca açık kalacak kayıtlar için Turunç Masa'nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezini aramak yeterli olacak.

Okul saatleri dikkate alındı
Muratpaşa Belediyesi sonbahar dönemi spor okulları farklı yaş gruplarına yönelik 15 ayrı branşta açılacak. Çocuk ve gençlere yönelik futbol, tenis, basketbol, hentbol, voleybol, jimnastik, taekwondo, kick boks, güreş, badminton ve squash branşlarında antrenmanlar okul saatleri dikkate alınarak hazırlandı.

Hokey devam ediyor
Yaz dönemi spor okulunda Antalya'da bir ilk gerçekleştirilerek programa alınan hokey, sonbahar döneminde de devam edecek. 8 - 13 yaş grubuna yönelik hokey antrenmanları hafta sonları 75'inci Yıl ve Çağlayan spor tesisleriyle Salı ve Perşembe günleri Ermenek İlköğretim Okulu Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Sabah sporu başlıyor
Sonbahar dönemiyle birlikte yetişkinlere yönelik Bayındır Park, Güzeloluk Mahallesi Kültür Sitesi, Yeşilbahçe Yaşlı Evi, Astur Sitesi, Yenigöl Mahallesi Salonu, Demircikara Mahallesi Olimpik Spor Tesislerinde hafta içi düzenlenen sabah sporları da geri dönüyor. Muratpaşa'nın 15 ayrı noktasında, güne Pazartesi'den Cuma'ya pilates ve stepten oluşan sabah sporuyla başlanacak.
Süleyman Erol Yüzme Havuzunda haftada 4 gün saat 15.00'de su cimnastiği de bu dönem açılacak kurslar arasında yer alıyor. Ayrıca OYAK Spor Tesisi'nde Pazar hariç her gün saat 08.00'den 12.00'ye ve 16.00'dan 20.00'ye 16 yaş ve üstü katılımına açık fitness programı da düzenlenecek.
Muratpaşa Belediyesi'nin 'Milli Eğitim Bakanlığı'nın 'Okullar Hayat Olsun' programı kapsamında inşa ettiği spor salonları Dilşad Refizade, Güzeloba, Namık Kemal ilköğretim okulları spor salonunda hafta içi saat 20.00'de başlangıç düzeyi badminton kursları da verilecek.

Sonbahar spor okulları başlıyorEN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray'da meyve yüklü kamyon devrildi: 1 ölü

1 Aksaray'da meyve yüklü kamyon devrildi: 1 ölü

Zeki Müren Konserinde izdiham

2 Zeki Müren Konserinde izdiham

Türkiye 13 Halk Oyunları Şenliğinin şampiyonu Malatya

3 Türkiye 13. Halk Oyunları Şenliğinin şampiyonu Malatya

Adana'da apartmanda çıkan yangın korkuttu

4 Adana'da apartmanda çıkan yangın korkuttu

İzmir'de kanlı gece

5 İzmir'de kanlı gece

Çare, Erdoğan'da

6 Çare, Erdoğan'da...

Erzincan'da gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz hukuki yardım

7 Erzincan'da gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz hukuki yardım

Amatör Spor Müsabakasının kazananı olmadı

8 Amatör Spor Müsabakasının kazananı olmadı

Baraj suları çekilince tarihi köprü ortaya çıktı

9 Baraj suları çekilince tarihi köprü ortaya çıktı

Bisikletseverler Otomobilsiz Yaşam Gününde pedal çevirdi

10 Bisikletseverler Otomobilsiz Yaşam Gününde pedal çevirdi


SIRADAKİ HABER