X Reklamı Kapat

Demet Akbağ ekranlara dönüyor

Ünlü oyuncu Demet Akbağ, katıldığı bir etkinlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı. Akbağ, televizyon ekranlarına dönebileceğinin sinyalini verdi.

Demet Akbağ ekranlara dönüyor

Ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Demet Akbağ, 'Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler Buluşması'nın Muğla'da gerçekleşen etkinliğine katıldı.

Yaklaşık 500 şefin katıldığı etkinlikte, Demet Akbağ'ın şeflerin mutfakta yaşadıkları sorunlara değindiği skeçler salondaki şefler tarafından beğeniyle izlendi.

Sunumunun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akbağ, bu yaz sinema filmi çekmeyeceğini belirterek, "Uzun yıllar sonra ilk kez bu yaz sinema filmi çekmeyeceğim. Bu yıl içimize sinen kayda değer bir proje olmadı. Bu yaz için sinema adına hiç bir şey söyleyemiyorum. Farklı projelerimiz var. Bir şeyler olabilir. Değişik bir şeyler olabilir. Televizyonlarda her şey çok tekrar etmeye başladı. Televizyon dizileri halen ilgi çekiyor ama seyirci daha seçici olmaya başladı. Her şeyi artık baştan sona takip etmiyor. Belki bir sürprizim olabilir televizyon programı adına. Sürprizimizden bahsedemiyorum ama yeni bir televizyon programı. Şu anda yüzde 80 olumlu ama ben tam kesinleşmeden konuşmuyorum. Ama okulların kapanmasını bekliyoruz, yaz programı olacak. Önümüzdeki sene için okumakta olduğum birçok proje var" dedi.

Formunu nasıl koruduğu sorusu üzerine Akbağ, "Genetik miras. Birazcık dikkat etmek ve yaşam biçimini ona göre değerlendirip yemek yemeye dikkat etmek. Diyete girmek veya diyetten çıkmak gibi bir şey yok benim hayatımda. Çünkü öyle olunca başarı sağlanamıyor. Diyetten çıkıp her şeyi yemek ve daha sonra ben diyete başlıyorum demenin bir işe yaramadığını yıllar süren tecrübelerimle biliyorum. Biraz dikkat ediyorum, biraz tatlı yemiyorum. Doğru giyinmeyle de böyle görüne biliyorum" şeklinde konuştu.

Mutfakla arasının iyi olduğunu ifade eden Akbağ, "Elimin lezzetli olduğunu söylerler. Tatlıcı değilim ama tuzcuyum hamur ile aram çok iyidir. Börek, makarna, pilav yaparım. En sevdiğim yemek ise her türlü soslu makarna. Yeni denenen yemekleri beceremiyorum ama yöresel yemekleri çok güzel yaparım. Babaannem çok güzel yemek yapardı bizlerde ondan el aldık" dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Son dakika pürüzü

1 Son dakika pürüzü

İmza bugüne kaldı

2 İmza bugüne kaldı

Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz Yanlış yaptılar

3 Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz: 'Yanlış yaptılar'

 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Kılıça ayıp ettiler

4 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kılıç'a ayıp ettiler'

Samsunsporda golcüler iş başında

5 Samsunspor'da golcüler iş başında

Samsunda FETÖ operasyonu 17 kişi adliyede

6 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

Depremin ardından Muğlada son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

7 Depremin ardından Muğla'da son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

Samsunspordan Kılıça teşekkür

8 Samsunspor'dan Kılıç'a teşekkür

Sıra sağlıkta

9 Sıra sağlıkta...

Elazığda trafik azası 1 ölü 2 yaralı

10 Elazığ'da trafik azası: 1 ölü 2 yaralı


SIRADAKİ HABER