Kilis haber: Milletvekili Polat yol sorunu kökten çözülüyor

Kilis haber: AK Parti Kilis milletvekili Reşit Polat, Karayolları ile ilgili sorunların kısa süre içerisinde çözüleceğini söyledi.

Milletvekili Polat yol sorunu kökten çözülüyor

Milletvekili Polat, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan'ın Kilis'e gelerek müjdeler verdiğini ifade ederek, 'Sayın Bakanımız ilimizi ziyaretinde Kilis'in ulaştırma ve karayolu sorunu masaya yatırıldı. Bakanımız,Musabeyli Nurdağı yolunun yatırım sözleşmesi imzalanmak üzere olduğunu, yaklaşık maliyeti 132 Milyon TL olduğunu ifade ettiler. Kilis-Elbeyli-Çobanbey arasındaki 25 kilometrelik karayoluna sıcak asfalt dökülecek. Kilis-Cezaevi-Polateli yolunda çalışma yapılarak yeni bir yol açılması için kısa süre içerisinde çalışmalar bitirilecek. Kilis Kuzey Çevreyolu proje çalışmaları başlayacak. Kilis-İslahiye karayolunun Musabeyli çatına kadar olan 17 kilometrelik yolun duble yol kapsamına alındı. Resul Osman Mesire alanın yarım kalan yolları yapılacak. Kilis'in ufkunu açacak yeni projeler için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan ve ekip arkadaşlarına ve emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum' dedi.
AK Parti iktidarında bir çok insanın hayalini daha kuramayacağı yatırımların yapıldığını ifade eden Polat, 'Tüm Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de yatırımlar devam ediyor. Gerçekleşmesi imkansız denen, hayal denen yatırımlar bir bir yapılıyor. Halkımız en iyisine layıktır. Kilis'in daha fazla hizmet alması için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizlere destek olan Kilisli hemşehrilerime, yol arkadaşlarıma, parti teşkilatlarımıza ve emeği geçen bürokratlara sonsuz teşekkür ediyorum' diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

3 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

4 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsunspor'a sponsor aranıyor

5 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Başkanın inadı...

6 Başkanın inadı...

Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

7 Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

Su krizi yaşanabilir

8 Su krizi yaşanabilir

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

9 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

10 Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası


SIRADAKİ HABER