İzmir haber: Çocukluk arkadaşını şarj kablosu yüzünden öldürmüş

İzmir haber: Tartıştığı çocukluk arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs; emniyetteki ifadesinde, kavganın şarj kablosu yüzünden çıktığını söyledi.

Çocukluk arkadaşını şarj kablosu yüzünden öldürmüş

İzmir'in Bayraklı ilçesi 7654 sokakta meydana gelen olayda, Ömer Özdoğan (32) ile çocukluk arkadaşı olduğu iddia edilen Uğur B. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olayın hemen ardından Bayraklı İlçe Emniyet Müdürü Volkan Kaya'ya bağlı asayiş ekipleri Uğur B. 'yi kıskıvrak yakaladı. İlk ifadesi Yamanlar Karakolunda alınan zanlı Uğur B., çocukluk arkadaşı olduklarını söylediği Ömer Özdoğan ile gece 00.00 sıralarında evlerinin yakınında alkol almaya başladıklarını, saat 03.00 sıralarında ayrıldıklarını ve sırada cep telefonunun şarj aletini Ömer Özdoğan'ın aracında unuttuğunu söyledi.
Ömer Özdoğan ile bu zamana herhangi bir tartışma yaşamadıklarını da söyleyen zanlı Uğur B. ifadesinde, Ömer Özdoğan'ı arayarak şarj aletini istediğini ancak küfürle karşılık aldığını kendisinin de küfürle karşılık verdiğini savundu. Ömer Özdoğan'ın kendisine 'Eve geliyorum' diyerek telefonu kapattığını, evinin önüne gelerek kapıyı çaldığını ve küfür ettiğini iddia eden Uğur B., evdeki ekmek bıçağını alarak kapıya çıktığını ve Ömer Özdoğan'ın kendisine yumruk atarak saldırması üzerine ekmek bıçağı ile sol koltuk altına 1 kez bıçak ile vurduğunu söyledi. Çocukluk arkadaşı Ömer Özdoğan'ın yaralandığını görünce 112'yi aradığını ifade eden Uğur B. olayda başka bir neden olmadığını savundu.
Cinayetin hemen ardından yakalanan Uğur B., Cinayet Bürodaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

3 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

4 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsunspor'a sponsor aranıyor

5 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Başkanın inadı...

6 Başkanın inadı...

Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

7 Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

Su krizi yaşanabilir

8 Su krizi yaşanabilir

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

9 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

10 Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası


SIRADAKİ HABER