İzmir haber: Çocukluk arkadaşını şarj kablosu yüzünden öldürmüş

İzmir haber: Tartıştığı çocukluk arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs; emniyetteki ifadesinde, kavganın şarj kablosu yüzünden çıktığını söyledi.

Çocukluk arkadaşını şarj kablosu yüzünden öldürmüş

İzmir'in Bayraklı ilçesi 7654 sokakta meydana gelen olayda, Ömer Özdoğan (32) ile çocukluk arkadaşı olduğu iddia edilen Uğur B. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olayın hemen ardından Bayraklı İlçe Emniyet Müdürü Volkan Kaya'ya bağlı asayiş ekipleri Uğur B. 'yi kıskıvrak yakaladı. İlk ifadesi Yamanlar Karakolunda alınan zanlı Uğur B., çocukluk arkadaşı olduklarını söylediği Ömer Özdoğan ile gece 00.00 sıralarında evlerinin yakınında alkol almaya başladıklarını, saat 03.00 sıralarında ayrıldıklarını ve sırada cep telefonunun şarj aletini Ömer Özdoğan'ın aracında unuttuğunu söyledi.
Ömer Özdoğan ile bu zamana herhangi bir tartışma yaşamadıklarını da söyleyen zanlı Uğur B. ifadesinde, Ömer Özdoğan'ı arayarak şarj aletini istediğini ancak küfürle karşılık aldığını kendisinin de küfürle karşılık verdiğini savundu. Ömer Özdoğan'ın kendisine 'Eve geliyorum' diyerek telefonu kapattığını, evinin önüne gelerek kapıyı çaldığını ve küfür ettiğini iddia eden Uğur B., evdeki ekmek bıçağını alarak kapıya çıktığını ve Ömer Özdoğan'ın kendisine yumruk atarak saldırması üzerine ekmek bıçağı ile sol koltuk altına 1 kez bıçak ile vurduğunu söyledi. Çocukluk arkadaşı Ömer Özdoğan'ın yaralandığını görünce 112'yi aradığını ifade eden Uğur B. olayda başka bir neden olmadığını savundu.
Cinayetin hemen ardından yakalanan Uğur B., Cinayet Bürodaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

1 Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

Eski MHP'li vekile ihraç talebi

2 Eski MHP'li vekile ihraç talebi

Haklı olmak yetiyor mu

3 Haklı olmak yetiyor mu?..

Taraftar sahip çıktı

4 Taraftar sahip çıktı

Samsun'da 8,5 asırlık ahşap çivisiz cami ve ilginç hikayesi

5 Samsun'da 8,5 asırlık ahşap çivisiz cami ve ilginç hikayesi

Başbakan'dan taşeron işçilere müjde!

6 Başbakan'dan taşeron işçilere müjde!

Hem komik hem riyakar

7 Hem komik hem riyakar

Ozan Arif'e kamu davası

8 Ozan Arif'e kamu davası

E1 Express Otobüs mü yoksa Tramvay mı

9 E1 Express Otobüs mü yoksa Tramvay mı?

Samsunlularla paylaşmak keyif

10 Samsunlularla paylaşmak keyif


SIRADAKİ HABER