HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor, Özalan'la yola devam kararı aldı

Samsunspor, Özalan'la yola devam kararı aldı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve Teknik Direktörü Alpay Özalan, farklı Altınordu mağlubiyetinin ardından toplantı yaptı. Özalan'ın toplantıda gerekirse bırakabileceğini söylediği ancak Başkan Tutu'nun bunu kabul etmediği öğrenildi.

Samsunspor, Özalan'la yola devam kararı aldı

Samsunspor'da 4-1'lik Altınordu mağlubiyetinin ardından Teknik DirektörAlpay Özalan istifa sinyali vermişti. Genç çalıştırıcı dün Nuri Asan Tesisleri'nde BaşkanErkurt Tutu'yla uzun bir toplantı yaptı. Toplantıda Özalan'ın gerekirse bırakabileceğini ilettiği ancak Başkan Tutu'nun bunu kabul etmediği belirtildi. Başkan Tutu'nun genç çalıştırıcıya güvendiğini ve her zaman arkasında olacağını söylediği de öğrenildi.

YÖNETİM ARKAMIZDA

Akşam antrenmanı öncesi bu konuda açıklamalarda bulunan Özalan, "Ben gerekli yapılması gerekenleri yönetime sundum. Yönetim devam etmemiz konusunda arkamızda olduğunu bildirdi. Biz de hiçbir zaman görevden kaçmayız, bırakıp gitmeyiz. Ama bir şeylerin iyi gitmediği doğru. Bunu bir an önce bulup hayata geçirmeliyiz. Belkide o farklı yenilgi bizi yeniden ayağa kaldıracak ve bir daha devrilmememizi sağlayacaktır" dedi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}