Samsun Haber: Samsun'da şoke eden atama

Samsun Haber: 5 yıldır vekaleten yürüttüğü Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevinden alınan Güven Özyurt, Sinop'a araştırmacı olarak atandı. Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, Özyurt'un yerine atandı

Samsun'da şoke eden atama

ŞOKE EDEN ATAMA

Samsun sporu camiasının sevilen yüzlerinden Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, 2013 yılından bugüne vekaleten yaptığı görevinden şok bir kararla alındı. Samsunlu Suat Kılıç ve Akif Çağatay Kılıç'ın Gençlik Spor Bakanlığı dönemlerinde il müdürlüğünü başarıyla gerçekleştiren Özyurt'un, Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne araştırmacı olarak atanması şaşkınlık yarattı. Özyurt'un yerine Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz getirildi.

BAŞARILARLA DOLU 5 YIL

5 yıllık görev süresi boyunca Güven Özyurt, Dünya'nın en büyük 3’üncü ve Türk spor tarihinin en büyük spor organizasyonunu olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın (Deaflympics 2017) Samsun'da sorunsuz düzenlenmesinde önemli katkı sağladı. Özyurt, Gençlik Spor Bakanlığı tarafından tesislerle donatılan Samsun'un spor kenti olmasında, spora ve sporcuya destekleriyle büyük paya sahip isimlerden oldu. Samsunlu 2 spor bakanı zamanında görevini başarıyla ifa eden Özyurt'un, memurlukta seviye düşürülmesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Tugay BAŞSANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

6 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

7 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için


SIRADAKİ HABER