HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Kılıç'ın ABD temasları sürüyor

AK Parti Samsun Milletvekili Kılıç'ın ABD temasları sürüyor - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Birleşmiş Milletler 72. Genel Kurulu'na katılmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gittiği ABD ziyaretinin ilk gününde çeşitli temaslar gerçekleştirdi.

AK Parti Samsun Milletvekili Kılıç'ın ABD temasları sürüyor

AK Parti Samsun MilletvekiliAkif Çağatay Kılıç, CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan ile birlikte gittiği ABD seyahatinde Yahudi kuruluş temsilcileri SETA üyelerinin kabulüne eşlik etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konakladığı Peninsula Otel’de gerçekleşen kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın ile AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç da hazır bulundu.

COŞKUYLA KARŞILANDILAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyeti New York'ta, konaklayacağı otelin önünde ABD'de yaşayan Türkler tarafından karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılamak isteyen Türkler, The Peninsula Otel'in önünde öğleden sonra bir araya geldi. "Başkan Erdoğan, Amerika'ya hoş geldin" yazılı tişörtler giyen ve ellerinde Türk bayrakları taşıyan vatandaşlar, sık sık "Dik dur eğilme, bu millet seninle", "Kırmızı beyaz, en büyük Türkiye" ve "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları attı.

SIRADAKİ HABER
}