'Keyf-i Seyyah'ın ilk misafiri Göksel

Ayvacık Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Keyf-i Seyyah evinin ilk misafiri, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel oldu. Belediye Başkanı Mustafa Belur, 'Kendisini burada ağırlamaktan mutluluk duydum' dedi

'Keyf-i Seyyah'ın ilk misafiri Göksel

Ayvacık AK Parti İlçe Başkanlığı'nın İlçe Yönetim Kurulu toplantısı için ilçeye gelen AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve AK Parti İlçe Koordinatörü Oğuz Serinkaya, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Salih Çelik, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Zehra Karaçuha ile Selim Şahin, Ayvacık Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Keyf-i Seyyah evinin ilk misafirleri oldu.

TEŞEKKÜR EDİYORUM
Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, "İl Başkanımız Sayın Muharrem Göksel'i ve İl Yönetim Kurulu üyelerimizi ilçemize yeni kazandırdığımız Keyf-i Seyyah evimizde ağırlamaktan çok memnunum. Kendileri burada ağırladığım ilk önemli misafirlerim oldular. İlçemiz adına birlikte güzel işlere imza attığımız değerli misafirlemize ziyaretleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AYVACIK'IN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ
AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ise, Ayvacık’ın çehresinin değiştiğini belirterek, "Yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerle Ayvacık hak ettiği noktaya gelecektir. Keyf-i Seyyah Evi gerçekten manzarası ile ilçenin en güzel noktasında, halkın sosyal anlamda zaman geçirebileceği çok güzel bir mekan olmuş. Belediye Başkanım Mustafa Belur’a böylesine güzel bir mekanı ilçemize kazandırdığı için teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Belur, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve İl Yönetim Kurulu Üyelerine ilçeye özgü yapılan organik toraman ekmeği hediye etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Playstation oynamıyoruz

1 Playstation oynamıyoruz

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

2 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

Samsunspor'da sakatlık şoku

3 Samsunspor'da sakatlık şoku

Psikolojik yorgunluk

4 Psikolojik yorgunluk...

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

5 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

6 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

7 Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

Samsun ikinci üniversiteyi taşır

8 Samsun ikinci üniversiteyi taşır

TMO'ya ilgi artıyor

9 TMO'ya ilgi artıyor

Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

10 Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında


SIRADAKİ HABER