HaberlerSerenay'la Kerem'in reklam filmi taklit mi?

Serenay'la Kerem'in reklam filmi taklit mi?

Ünlü çift Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'in yeni çektiği reklam filminin bire bir taklit olduğu iddia edildi.

Serenay'la Kerem'in reklam filmi taklit mi?

Uçankuş TV'de yer alan 'İki Kadın Arasında' programının haberine göre, Çağatay Ulusoy'un fanları, asıl taklit filmin Serenay ve Kerem'in reklam filmi olduğunu ortaya çıkardı.

Ünlü çiftin reklam filmi, geçen yıl Youtube'da yayınlanan Redondo & Bolier'ın düet yaptığı 'She Keeps Bees'in şarkısının klibiyle birebir aynı çıktı. İki görüntüyü peş peşe izleyenler aradaki benzerlikleri görünce şaşırdı. Reklamda da aynı şarkının kullanılması dikkat çekti. Şarkı alınırken klibi de kopyalanmış.

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

1 Temmuz 1991 Ankara doğumlu oyuncu, 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı.

İlk oyunculuk deneyimini 2006'da Şaşkın filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda (2008) filminde rol aldı. İlk kez Sinan Çetin'in Peri Masalı (2008) dizisinde yer alarak dizi oyunculuğuna başladı ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı (2008-2010) dizisinde rol almaya başladı. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç'in ardından ikinci oldu ve Türkiye'yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri (2010-2012) ve Medcezir (2013-2015) dizilerinin başrolünde yer alarak popüleritesini arttırdı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldi.

Dizi ve sinema filmlerinde oynamasının yanı sıra Sarıkaya, reklam filmlerinde de yer aldı ve bazı önemli markalarında reklam yüzü oldu. 2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

SIRADAKİ HABER
}