HaberlerFındık Fiyatları HaberleriFındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları - Fındık Fiyatları Haberleri

Fındık sezonun açılmasıyla birlikte fiyatlar üreticinin istediği seviyeye bir türlü çıkmadı. Fındık fiyatlarındaki bu düşüklük üreticiyi sıkıntıya sokmaya devam ediyor. Üreticiler fındık fiyatlarının maliyeti karşılamamasından şikayetçi. Peki fındık üretilen illerimizde fındık fiyatları ne kadar?

Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Fındık sezonun açılmasıyla beraber üreticilerin istediği 12 liranın üstündeki fiyata bir türlü ulaşılamadı.TMO tarafından açıklanan fiyatları 10.5 lira. İllerin ticaret borsalarında fiyatlar 10 liranın altında seyretmeye devam ediyor. Bu durum üreticiyi sıkıntıya sokmaya devam edecek gibi gözüküyor. Üreticiler fındık fiyatlarının son durumunu büyük bir merakla bekliyor. Pekifındık fiyatları ne kadar? İşte il ilfındık fiyatları...

Samsun-Çarşamba fındık fiyatları

Samsun'un en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Çarşamba'da en düşük fiyat 8.40 en yüksek fiyat ise 8.90 lira seviyesinde alıcı görüyor.

Terme fındık fiyatları

Samsun'da Çarşamba'yla birlikte en fazla fındık üretim yerlerinden olan Terme'de en düşük fiyat 8.30 en yüksek fiyat ise 8.50 seviyesinde seyrediyor.

Ordu fındık fiyatları

Türkiye'nin en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Ordu'da en düşük fiyat, 8.11 en yüksek fiyat ise 8.66 liradan alıcı buluyor.

Ünye fındık fiyatları

Ordu'nun en yoğun fındık üretim merkezinden olan Ünye'de en düşük fiyat 8.30 en yüksek ise 9.50 seviyesinde.

Fatsa fındık fiyatları

Ordu'nun ve Türkiye'nin en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Fatsa'da en düşük fiyat 8.30 en yüksek fiyat ise 9.50 liradan satılıyor.

Giresun fındık fiyatları

Giresun fındık fiyatlarının en yüksek olduğu il konumunda. Giresun'da en düşük fiyat 9.19, en yüksek fiyat ise 9.60 lira seviyesinde satılıyor.

Düzce fındık fiyatları

Batı Karadeniz'in fındık üretim merkezlerinden olan Düzce'de en düşük fiyat 8.30, en yüksek fiyat ise 9.50'den alıcı buluyor.

Sakarya fındık fiyatları

Sakarya'da en düşük fiyat 8.66, en yüksek fiyat ise 9.77 seviyesinden satılıyor.

Kocaeli fındık fiyatları

Marmara Bölgesinin fındık üretim merkezlerinden olan Kocaeli'de en düşük fiyat 8.30, en yükse fiyat ise 9.50 lira seviyesinde seyrediyor.

SIRADAKİ HABER
}