HaberlerSamsun Haberleriİstanbul Atakum'u konuşuyor

İstanbul Atakum'u konuşuyor - Samsun Haberleri

İstanbul Yenikapı Miting Alanında düzenlenen Geleneksel Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri Fuarı'nda açılan Atakum Belediyesi standı, fuarın en çok ilgi gören alanı oldu.

İstanbul Atakum'u konuşuyor

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) tarafından İstanbul Yeni Kapı Miting Alanında düzenlenen Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri, İstanbul’da yaşayan Samsunluları buluşturmaya devam ediyor.

ATKILAR HEDİYE

Samsun Günleri'nin 2. gününde de fuarın en çok ziyaret alan standı Atakum Belediyesi oldu. Standı ziyaret edenlere, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde Samsunspor için gerçekleştirdiği ‘Bu Aşkın Kahramanı Sensin’ kampanyasının atkıları hediye edilirken, Atakum Belediyesinin hayata geçirdiği yatırımlar, ilçenin doğal ve turistik alanları anlatıldı.

HASRET GİDERDİLER

Samsunlu siyasetçiler, belediye başkanları, işadamları ve STK temsilcilerinin de yoğun katılım sağladığı Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri kapsamında Yenikapı Miting Alanına akın eden Samsunlular, konserler eşliğinde memleket hasretlerini giderdi. Atakum Belediyesi standında bol bol fotoğraf çekinen Samsunlular, sevdikleriyle birlikte unutulmaz bir gün yaşadı.

SIRADAKİ HABER
}