Samsunspor: Samsunspor'da 3 haftada 2. istifa

Samsunspor: Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve yöneticilerle görüşen Teknik Direktör Alpay Özalan istifası sundu. Yönetim Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada bu kararın yarın genç çalıştırıcıyla yapılacak son görüşmenin ardından sonuca bağlanacağı belirtildi.

Samsunspor'da 3 haftada 2. istifa

2 SAATLİK TOPLANTI

Samsunspor'da beklenen toplantının ardından istifa kararı çıktı. Üst üste alınan kötü sonuçların ardından hedef adam haline gelen Teknik Direktör Alpay Özalan, dün Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yöneticilerle bir araya geldi. Antrenmanın ardından Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda Özalan'ın düşündüklerini yapamadığı itirafında bulunduğu ve bundan dolayı da üzgün olduğunu dile getirdiği öğrenildi. Ardından Özalan tüm sorumluluğu üzerine alarak görevinden istifa etti.

107 GÜNDE İSTİFA

Genç teknik adam yönetime istifasını sunarken, yönetim kurulu Erkurt Tutu başkanlığında toplantıya devam etti. Ardından yapılan yazılı açıklamada, "Hocamız Alpay Özalan istifasını yönetim kuruluna sunmuştur. Nihai karar, yarın (bu) sabah hocamız ile yapacağımız toplantının ardından Samsunspor kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadelerine yer verildi. Geldiği günden bu yana açıklamalarıyla sportif başarısı birbirini tutmayan Özalan, bu kararla 107 günde istifa etmiş oldu. Özalan'ın görevden alınmasına kesin gözle bakılıyor.
 
Selçuk KAYA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

Erdoğan'dan Ilıcalı'yı destekleyen açıklamalar

2 Erdoğan'dan Ilıcalı'yı destekleyen açıklamalar

Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

3 Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

Bitigen'i bitirdiler

4 Bitigen'i bitirdiler

Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

5 Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Akıl vermek...

6 Akıl vermek...

BAL'da yarış kızıştı

7 BAL'da yarış kızıştı

Samsunspor revire döndü

8 Samsunspor revire döndü

Samsunspor rakiplerle sevindi

9 Samsunspor rakiplerle sevindi

Tesislerde zirve

10 Tesislerde zirve


SIRADAKİ HABER