HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Başkanı Tutu: 'Kimseyle görüşmedim'

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Kimseyle görüşmedim' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, sosyal medya ve bazı haber sitelerinde ismi geçen teknik direktörlerle görüşmediğini söyledi. Tutu, Alpay Özalan'la resmi olarak yolların ayırdıktan sonra hoca konusunda çalışmalara hız vereceklerini ifade etti

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Kimseyle görüşmedim'

SAMSUNSPOR'U HEDEFE TAŞIYACAK İSİM

Samsunspor BaşkanıErkurt Tutu, sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde isimleri geçen hocalarla görüşmediğini söyledi. Alpay Özalan'la resmi olarak yolların ayrıldığında gerekli çalışmala hız vereceklerini belirten Başkan Tutu, "Samsunsporla isimleri yanyana gelen hiçbir teknik direktörle görüşmedim.Alpay Özalan defteri tamamen kapandığında arayışlara başlayacağız. Bizi hedefe taşıyacak bir ismi takıma kazandırmanın peşindeyiz. İnşallah yeni hocamızı Balıkesirspor maçına yetiştirmeye çalışacağız"dedi.

BORÇ 4 MİLYON AVRO

Öte yandan Anadolu Ajansına kulübün mali durumu hakkında açıklamalar yapan Başkan Erkurt Tutu, yönetime geldiklerinde 65 milyon lira civarında borçları bulunduğunu ve bu borcu 4 milyon avroya kadar düşürdüklerini ifade etti. Birkaç kez puan silme cezası ile karşı karşıya kaldıklarını ancak 2 yıl içinde borcu yavaş yavaş erittiklerini dile getiren Tutu, "Kulübün eski futbolculara ve yöneticilere toplam 4 milyon avro borcu kaldı. Gelecek yıl borçsuz bir takım haline geleceğiz" dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}