HaberlerEsen'den Haber'e övgü

Esen'den Haber'e övgü

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun'u ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, 'Ulusal çapta bir yer tesis edilmiş. Sizleri tebrik ediyorum' dedi

Esen'den Haber'e övgü

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Raci Evren ile birlikte Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret etti.

Samsun'un yeni Milli Eğitim Müdürü göreve başladı

Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ve Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz'ın da yer aldığı ziyarette, eğitim sistemi üzerine açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Samsun'un başarı sıralamasında daha üst seviyelerde yer alması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

Haber Medya'nın Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma ofislerini de gezen Esen, "Yerel değil ulusal çapta bir yer tesis edilmiş. Sizleri tebrik ediyorum. Burada başarılı çalışmalara imza atılacağını düşünüyorum" diye konuştu.

CANLI YAYINA KATILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Haberaks TV sabah kuşağında yayınlanan ve Burcu Düzgün'ün sunduğu "Haberin Sesi" programının konuğu oldu. Esen, eğitimle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}