Haberleragromec fark yaratıyor

agromec fark yaratıyor

1 Ekim 2017'de 60. yılını kutlayan agromec, Samsun Tarım Fuarı 2017'de açtığı stantta yer alan 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle adından söz ettiriyor.

agromec fark yaratıyor

Samsun Tarım Fuarı 2017’de stant açan agromec, ilgi odağı haline geldi. agromec, standında sergilediği motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri gibi pek çok ürünle tam not alıyor.

AGROMEC DÜNYA MARKASI

agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, bir şehir ve ülke için üretimin önemli olduğunu ancak markalaşmanın çok daha önemli olduğunu söyledi. Fuarcılığın da markalaşmalarında en etkili faktörlerin başında geldiğini ifade eden Özal, "Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

4 BİN ÇEŞİT ÜRÜNLE HİZMET

Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünle hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını vurgulayan Özal, "agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak yurt içi ve yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Türkiye'de Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara, Adana ve Çorum fuarlarına ise direkt kendimiz katılıyoruz" diye konuştu.

TÜM FUARLARA DESTEK

Fuarların, tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağladığına dikkat çeken agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, "Bu yüzden, kendi şehrimiz Samsun'da düzenlen tüm fuarlara sektör ayırt etmeksizin katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu fuarda da standımıza ilgi oldukça yoğun. Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz. Dünya markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı standımıza bekliyoruz” dedi.

Selin ÇETİN

SIRADAKİ HABER
}