HaberlerSamsunspor HaberleriBesim Durmuş: 'Ne derlerse onu yaparım'

Besim Durmuş: 'Ne derlerse onu yaparım' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Teknik Direktör Besim Durmuş, 'Ben Samsunspor kültürü ve ahlakıyla büyümüş, küçük takımlarında oynamış, geçmişte A Takımını çalıştırmış ve şimdi de altyapının başında olan birisiyim. Yönetim ne derse onu yapmaya hazırım' dedi

Besim Durmuş: 'Ne derlerse onu yaparım'

SAMSUNSPOR DAHA İYİ OLACAK

Samsunspor'daAlpay Özalan'la yolların ayrılmasının ardından takım geçici olarak Gençlik Geliştirme Sorumlusu Teknik DirektörBesim Durmuş'a emanet edilmişti. Durmuş takımın başında 3 çalışmaya çıkıp ardından Balıkesirspor mücadelesinde de Kırmızı- Beyazlıları yönetti. Durmuş altyapıdan oluşturduğu teknik ekiple Samsunspor'a galibiyeti getirmeyi başardı. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Durmuş, "Kısa bir süre önce takım bize emanet edildi. Oyuncular çok tedirgin ve korkaktı. Bunu üzerlerinden atmaya çalıştık. Bu galibiyet çok güzel oldu. İnşallah gelecekte Samsunspor daha iyi bir noktada olacaktır" diye konuştu.

FIRSAT VERİLİRSE...

Durmuş, "Ben Samsunspor'da kültürüyle büyüdüm. Ahlakımı Samsunspor'da aldım, küçük takımlarında oynadım, A Takım'da hem teknik direktörlük hem yardımcı antrenörlük yaptım. Şimdi de altyapının başındayım. Bu ligde bir çok takım çalıştırdım, şampiyonluk yaşadım. Bizler de bu işleri yapabiliyoruz ama bu durum şehrin takdiridir. Beni 50 kere çağırsalar 50'sinde de gelmeye her zaman hazırım. Bana inananlara teşekkür ediyorum. Bu kriz dönemini onlarla aştık. Geçmişte bu takımı çalıştırırken bana bu kadar destek yoktu ama şimdi oldu. Bana fırsat verilirse bu günden daha iyi, daha coşkulu bir ortam hazırlarız" dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}