HaberlerSamsun HaberleriSamsun Valisi Kaymak: 'Biz artık Samsunluyuz'

Samsun Valisi Kaymak: 'Biz artık Samsunluyuz' - Samsun Haberleri

Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde hemşehrileriyle biraraya gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Biz artık Samsunluyuz. Bayburtlular olarak Samsun'un gelişmesine, kalkınmasına katkı sağlayacağız' dedi.

Samsun Valisi Kaymak: 'Biz artık Samsunluyuz'

Samsun ValisiOsman Kaymak, Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde hemşehrileriyle biraraya geldi.

Vali Kaymak, "Bayburtlu bir aileden geliyorum. Bayburtlu olmaktan gurur duyuyorum. Kültürünü yaşayan birisiyim. Samsun'da böyle bir sivil toplum örgütünün olması bizim zenginliğimiz ve güzelliğimizdir" dedi.

SAMSUN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Kaymak, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Halkımızla iç içeyiz ve halkımızla her zaman birlikteyiz. Biz artık Samsunluyuz. Ancak Bayburt kültürünü de yaşayacağız. Bayburtlular olarak Samsun'un gelişmesine, kalkınmasına katkı sağlayacağız. Adalet ve eşitlik içinde, birbirimize omuz vererek kalkındırmak durumundayız. İnsanlar bizden hizmet bekliyor. Bu nedenle birlik ve beraberlik içinde Samsun'u kalkındırmak, geliştirmek için elimizden geleni yapacağız.''
Programın ardından Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Tali, Vali Osman Kaymak'a Bayburtspor atkısı ile çeşitli hediyeler takdim etti.

SIRADAKİ HABER
}