Haberlerİzmir haberBakan Soylu ve Bakan Sarıeroğlu'nu buluşturan düğün

Bakan Soylu ve Bakan Sarıeroğlu'nu buluşturan düğün - İzmir haber

AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu üyesi Çağlar Kaya ve AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi Şafak Yadigarbigün'ün kızı Gizem Yadigarbigün hayatını birleştirdi. Çift İzmir ve Ankara'daki düğün törenlerinde mutluluğa adım atarken, başkentteki törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu da katıldı.

Bakan Soylu ve Bakan Sarıeroğlu'nu buluşturan düğün

Uzun bir süredir birlikteliklerini sürdüren AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu üyesi Çağlar Kaya, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi Şafak Yadigarbigün'ün kızı Gizem Yadigarbigün ile dünya evine girdi. İzmir ve Ankara'da düğün törenlerine çok sayıda kişi katıldı. Genç çiftin Ankara'daki töreninde de siyaset ve iş dünyasından isimler buluştu.

İki bakan ve milletvekili katıldı
Kaya ve Yadigarbigün'ün nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve çok sayıda milletvekili de çifti yalnız bırakmadı.
Dünya evine giren çiftin İzmir'deki töreni de önemli isimleri buluşturdu. AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'ın kayınbiraderi Çağlar Kaya ve Gizem Yadigarbigün'ün nikahını da Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu kıydı.

Bakan Soylu ve Bakan Sarıeroğlu’nu buluşturan düğünSIRADAKİ HABER
}