HaberlerSadettin Saran boşanır boşanmaz Hülya Avşar'a mesaj atmış

Sadettin Saran boşanır boşanmaz Hülya Avşar'a mesaj atmış

Saadettin Saran, 5 yıllık evliliğini bitirmesinin ardından eski aşkı Hülya Avşar'a dönmek için mesajlar atınca akıllara 'Evliliğini Avşar kızı için mi bitirdi? sorusu geldi

Sadettin Saran boşanır boşanmaz Hülya Avşar'a mesaj atmış

2012 yılında nikah masasına oturduğu Emek Külür ile 20 Eylül'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanan taze dul Sadettin Saran'ın uzun süre bekar gezmeye niyeti yok gibi!

 

 

Emek Külür ile evli kaldığı beş yıllık dönemde katıldığı davet sayısı beşi geçmeyen ancak son dönemdeki neredeyse her davette boy gösteren Saadettin Saran ile ilgili  şok edici bir haber geldi.

Henüz 10 gün önce bekar kalan Sadettin SaranEmek Külür'den önce evliliğin eşiğinden döndüğü Hülya Avşar'ın gönlünü tekrar almak için girişimde bulunmuş.

Evet, yanlış okumadınız... Sadettin Saran, dört yıl büyük aşk yaşadığı, nikah masasının eşiğinden döndüğü Hülya Avşar ile tekrar o eski mutlu günlerine dönmek istiyormuş.Fakat işler istediği gibi gitmemiş.

Hülya Avşar'ın nabzını ölçmek için ilk girişimde bulunup ona bir SMS atmış. Hülya Avşar, Saadettin Saran'ın SMS'ine cevap vermiş ama bu hiç de umduğu gibi bir cevap olmamış. Üstelik Saadettin Saran'ı, sosyal medyada her mecrada engellemiş.

Hatırlarsanız Hülya Avşar, katıldığı bir televizyon programında, ilişkilerinde hep terk eden tarafın kendisi olduğunu, sadece Saadettin Saran tarafından terk edildiğini itiraf etmişti.İlk denemesinde umduğunu bulamayan Sadettin Saran'ın cesaretine şaşırdım doğrusu! Bakalım, Hülya Avşar'ın kalbini yeniden kazanmak için yeni bir girişimde bulunacak mı?

 

 

 

KAYNAK:POSTA

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}