HaberlerAsena Tuğal arabayı satıp bisiklet aldı

Asena Tuğal arabayı satıp bisiklet aldı

Arabasını satıp elektrikli bisiklet alan oyuncu Asena Tuğal, 'Motorlu taşıtlar vergisine yüzde 40 zam geldi, bence herkes bisiklete geçmeyi düşünsün' dedi

Asena Tuğal arabayı satıp bisiklet aldı

Asena Tuğal önceki gün Etiler’de elektrikli bisikletiyle objektiflere yansıdı.

Hürriyet'in haberine göre, otomobilini satıp yerine elektrikli bisiklet aldığını söyleyen Asena Tuğal, motorlu taşıtlar vergisine gelen yüzde 40’lık zamma atıfta bulunup, “Malum zam geldi, bakın bisiklet arabadan daha iyi. Arabaya ne gerek var.


'BENCE HERKES BİSİKLETE GEÇMELİ'


Çevreye de zarar vermiyorsun. Arabayı sattım 1 yıldır elektrikli bisiklete biniyorum. Şehir içinde çok rahat. Aynı anda spor yapmış oluyorsun. Bence herkes yavaş yavaş geçmeli bisiklete” dedi. 

 

 

ASENA TUĞAL KİMDİR?


1984 İstanbul doğumlu Asena Tuğal, 2000’den itibaren TGRT, Kanal D ve Show TV de haber muhabiri olarak çalıştı. Daha sonra ise, Star TV ekranlarında 2006 Miss Turkey’de dördüncü güzel seçilen Asena Tuğal,Miss International yarışmasında “Miss Smile” ödülü kazandı.

Spor alanında da başarısı olan oyuncunun, kürek sporunda uluslararası dereceleri bulunuyor. Ayrıca Tekvando sporunda da siyah kuşak. Ve bu sayede ülkemizi Milli Takım kadrosuyla geçmiş yıllarda temsil etti.

Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Asena Tuğal, 2008 yılında Akasya Durağı, 2009 yılında Ömre Bedel ve 2010 yılında da Öğretmen Kemal Filinta, Kertenkele Yeniden Doğuş ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol aldı. Asena Tuğal son olarak TRT 1’de yayınlanan Lise Devriyesi dizisinde rol aldı. 

Öte yandan Asena Tuğal kendisi gibi oyuncu olan Şahin Irmak ile nişanlı.

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}