HaberlerBursa HaberleriBursa'nın en başarılısı Dündar

Bursa'nın en başarılısı Dündar - Bursa Haberleri

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ORC Araştırma Şirketi'nin Eylül 2017 Yerel Yönetimler Araştırması kapsamında yüzde 58,4 oy oranıyla Türkiye'nin en başarılı ikinci belediye başkanı seçildi. Anket sonuçlarına göre Dündar, Bursa'nın en başarılı ilçe belediye başkanı oldu.

Bursa'nın en başarılısı Dündar

Dünya Araştırmacılar Derneği ESOMAR üyesi olan ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ve Türkiye'deki tüm büyükşehirlerdeki ilçe belediye başkanlarının dahil edildiği 'Eylül 2017 Yerel Yönetimler Araştırması' anketinin sonuçlandı. Anket sonucuna göre, aldığı yüzde 58,4'lük oy oranıyla Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2017 Eylül ayının en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları sıralamasında ikinci seçildi. İlk 10 içerisinde Bursa'dan başka bir belediyenin yer almadığı anketin sonuçlarına göre, aldığı 59,0 oy oranı ile Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci birinci, yüzde 57,9 oy oranı ile Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay üçüncü oldu.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 'İlçemizi sokak sokak gezerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaş odaklı çalışıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı yapıyoruz. Yapılan her hizmeti öncelikle vatandaşımız, mahallemiz, ilçemiz ve kentimiz için yapıyoruz. Bizi başarılı kılan da işte bu anlayışımız. Bursa ve Osmangazi halkına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum' dedi.

Bursa’nın en başarılısı Dündar

SIRADAKİ HABER
}