Haberlerİstanbul HaberleriMobilyada sonbahar sezonu

Mobilyada sonbahar sezonu - İstanbul Haberleri

Yaz mevsiminin cıvıl cıvıl renkleri yerini sonbaharın pastel tonlarına bırakması mobilya sektöründe de tercihlerin değişmesine sebep oldu.

Mobilyada sonbahar sezonu

Her mevsime ve zevke özel farklı ürün seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen Modoko da sonbaharın renkleri ile tasarlanan, yaşam alanlarına sadeliği ve güzün güzelliğini getiren mobilya, döşemelik kumaş, tül-perde, duvar kâğıdı, halı, abajur, sehpa, lambader vb. pek çok eşyanın birbirinden farklı alternatifleri elinde bulunduruyor.
Toprak ve pastel tonlar tercih ediliyor
Özellikle artık eskisi gibi mobilyaların çok uzun süre kullanılmadığına her zaman değişim yapılmak istenmesine değinen Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik ise 'Günümüzde insanlar artık mobilyalarını sık değiştirmek, değiştirmeseler bile minik dokunuşlarla mekanlarını yenilemek istiyor. 350 mağazasıyla faaliyet gösteren Modoko'da mobilyadan aksesuara, döşemelik kumaştan tül-perdeye kadar pek çok ürünü bir arada bulunmak mümkün. Yaz mevsiminin ardından sonbaharla birlikte mobilya seçimler de değişti. Renkli ve canlı bir mevsimin ardından sonbaharın gelişiyle toprak ve pastel tonlarına eğilim artıyor. Yaşam alanlarında ufak dokunuşlarla yapılan değişimle evinizde büyük etki oluşturmak mümkün. Modoko'nun sunduğu yüzlerce mobilya ve dekorasyon seçeneği ile sonbaharın romantik havasını evinize taşıyabilir. Evlerinde veya ofislerinde ufak değişikliklerle yenilik isteyenler, Modoko'da her zevke ve bütçeye uygun mobilya dekorasyon ürünü bulabilir' dedi.

Mobilyada sonbahar sezonu

SIRADAKİ HABER
}