Canik'te 'Yeni Türkiye Yolunda' konferansları sürüyor

Canik Belediyesi'nin Yeni Türkiye Yolunda konferansları kapsamında 30 Nisan Cumartesi günü AK Parti Milletvekili Ravza Kavakçı Kan 'Kadın ve Siyaset' konusunu anlatacak.

Canik'te 'Yeni Türkiye Yolunda' konferansları sürüyor

Canik Belediyesi tarafından yeni anayasa ve başkanlık sistemi sürecine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Yeni Türkiye Yolunda konferanslarının 7.'si 30 Mart Cumartesi günü saat 19.00'da Canik Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Bugüne kadar önemli isimlerin Samsunlularla buluştuğu konferanslar serisi kapsamında Samsun'a gelecek olan AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, "Yeni Türkiye Yolunda Kadın ve Siyaset" konusunu anlatacak.

MİLLİ ANAYASA VE SİSTEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun, Türkiye'yi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için hızlı bir şekilde çalıştığına işaret eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni Türkiye'nin en büyük hedefi yerli ve milli bir yeni anayasa ile başkanlık sistemidir. Biz de Canik Belediyesi olarak Yeni Türkiye Yolunda konferanslarını düzenleyerek Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın bu hedeflerine farklı bir şekilde katkıda bulunmak istedik. Çünkü belediye olarak bizim görevimiz sadece yol, kaldırım, bina yapmak değildir. Bu mesele hepimizi, çocuklarımızı, geleceğimizi ilgilendirmektedir" dedi.

TÜM SAMSUNLULAR DAVETLİ

Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi'nin Yeni Türkiye için bir zorunluluk olduğunu ifade eden Genç, "Mevcut sistemin Türkiye'yi daha fazla taşıyamadığı bir gerçek. Mevcut sistemle Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir liderle başarabileceklerinin maksimumunu başarmıştır. Bugün tarihi kodlarımıza yeniden dönmek zorundayız. Devlet denen mekanizma canlı bir sistemdir. Ve değişime ihtiyaç duyar. Bu sistemi getirecek olan da, yaşatacak olan da insandır. Yani biziz. Tüm Samsunluları Cumartesi günü saat 19.00'da CKM'de düzenleyeceğimiz ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlayacağına inandığımız Yeni Türkiye Yolunda Kadın ve Siyaset konulu konferansımıza davet ediyorum" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Angan geri dönüyor

1 Samsunspor'da Angan geri dönüyor

Samsunspor'da Samaras büyüledi

2 Samsunspor'da Samaras büyüledi

Vali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim'

3 Vali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim'

Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

4 Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

5 Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

6 İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

Çine'de emekli polis intihar etti

7 Çine'de emekli polis intihar etti

Annesine küfür ettiğini iddia ettiği genci bıçaklayarak öldürdü

8 Annesine küfür ettiğini iddia ettiği genci bıçaklayarak öldürdü

Yıldıray Baş'a güvenoyu

9 Yıldıray Baş'a güvenoyu

Peşmerge dağıldı!

10 Peşmerge dağıldı!


SIRADAKİ HABER