HaberlerSamsun HaberleriCHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Vezirköprü'deki hastaneyi bitirin'

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Vezirköprü'deki hastaneyi bitirin' - Samsun Haberleri

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Yapımı yılan hikayesine dönen Vezirköprü'deki hastaneyi bir an önce tamamlayın' dedi

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Vezirköprü'deki hastaneyi bitirin'

CHP Samsun İl BaşkanıTufan Akcagöz, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın, Alaçam ve Yakakent'i kapsayacak şekilde yeni bir hastane yapılacağı yönündeki sözlerinin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini dile getirdi.

TAHAMMÜLLERİ KALMADI

Vezirköprü’de yapılması planlanan hastanenin, yılan hikayesine dönüştüğüne vurgu yapan Akcagöz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Sayın Bakan, göreve geldikten sonra Vezirköprü’ye gitti. Kendisini çiçeklerle karşılayan AKP yöneticileri konuyu kendisine aktarmamış olabilir. Biz söyleyelim. Vezirköprülü hemşehrilerimiz, durumdan oldukça rahatsız. Müteahhit kaçtı, bilmem ne oldu hikayelerinden vatandaş anlamaz. Vatandaş, alacağı hizmete bakar. Vezirköprü gibi, köy potansiyeli de oldukça yoğun olan bu ilçemiz, derhal hastanesine kavuşturulmalıdır. Vaatleriniz kulağa hoş geliyor ama kimsenin ninni dinleyecek tahammülü kalmadı. İhtiyaç olan her yere hastane yapın ama hele önce bir Vezirköprü'deki hastaneyi bitirin" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}