HaberlerGaziantep HaberleriKocası tarafından bıçaklanan kadının cep telefonu görüntüleri

Kocası tarafından bıçaklanan kadının cep telefonu görüntüleri - Gaziantep Haberleri

Gaziantep'te bir kadın, boşanmak üzere olduğu kocası tarafından bıçaklanmıştı. Olayın hemen ardından yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kocası tarafından bıçaklanan kadının cep telefonu görüntüleri

Çorum'da yaşayan Özgür M., Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Zeytinli Mahallesi'nde boşanmak üzere olduğu karısı Hakkın M.'yi (29) çocuğunun gözleri önünde bıçaklamış, ayrı yaşadığı karısını 5-6 bıçak darbesi ile yaralayan Özgür M. olayın ardından kaçmıştı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Şehitkamil Devlet Hastanesine kaldırılan kadının hastanedeki yaşam mücadelesi sürüyor.
Olayın hemen ardından cep telefonu ile çekilen görüntüler ise şaşırttı. Çiftin çocuğunun gözü önünde meydana gelen olayda, öfkeli kocanın bir süre elinde bıçakla karısının başında beklediği görülüyor. Yaralı kadın ise kanlar içerisinde kalmasına rağmen fırsat bulunca ayağa kalkarak eşinden kaçıyor. Öfkeli koca ise çevredeki vatandaşların ikazı üzerine olay yerinden ayrılıyor. Görüntülerde Özgür M.'nin olay yerinden ayrılırken çocuğunu da annesinin yanına gönderdiği görülüyor.

Kocası tarafından bıçaklanan kadının cep telefonu görüntüleri

SIRADAKİ HABER
}