Ayvacık halkı çok şanslı

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'u ziyaret eden AK Parti Samsun 23. dönem Milletvekili Binnur Şahinoğlu, 'Buradaki çalışmaları yakından takip ediyorum. İlçesine sevdalı bir başkana sahip oldukları için Ayvacık halkı çok şanslı' dedi

Ayvacık halkı çok şanslı

AK Parti Samsun 23. dönem MilletvekiliBinnur Şahinoğlu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden akademisyen arkadaşları ile Ayvacık İlçesi'ni ziyaret etti.

Orhangazi Mahallesi'nde Keyf-i Seyyah Evi'nde doğa eşliğinde ilçeye özgü yöresel kahvaltı yapan Şahinoğlu ve beraberindekiler, daha sonra Samsunum-2 Gemisi ile geziye çıktı ve ardından Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'a ziyaret gerçekleştirdi.

HİZMETLERİNİ UNUTMADIK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Belur, "Milletvekilliği yapmış olduğu dönemlerde sayın vekilimin ilçemize göstermiş olduğu itinayı ve yapmış olduğu hizmetleri asla unutmadık. Ayvacık ismi bugün bir yerlerde zikrediliyorsa vekilimizin buna katkısı oldukça büyüktür. Kendisine şahsım ve Ayvacık halkı olarak saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum. İlçemize kazandırmış olduğumuz Keyf-i Seyyah evimizin özel misafirlerinden olan sayın vekilim ve saygıdeğer akademisyen arkadaşlarını elimizden geldiğince en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık, dilerim memnun kalmışlardır. Kendilerini önümüzdeki yaz aylarında tekrar ağırlamaktan mutluluk duyacağım" dedi.

FARK MUKAYESE BİLE EDİLEMEZ
Ayvacık'ın önemli bir değişime uğradığını belirten Şahinoğlu ise, "Dünkü Ayvacık ile bugün görülen Ayvacık mukayese bile edilemez. Belediye Başkanım Mustafa Belur'un çalışmalarını yakından takip ediyorum. İlçesine sevdalı bir başkana sahip oldukları için Ayvacık halkı çok şanslı. İnanıyorum ki bu güzel ilçe partimizin ve belediye başkanımızın yaptığı çalışmalarla hak ettiği konuma gelecektir. İlçeye ayrı bir hava katan ve doğal güzelliğini içimize yansıtan Keyf-i Seyyah Evi de ilçe turizmine oldukça katkı sağlayacaktır. Bu güzel mekanı ilçeye kazandırdığı için başkanımızı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı. Binnur Şahinoğlu   Ayvacık  

EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

2 Marsilya, tura göz kırptı

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

3 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

4 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

5 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

6 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

7 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

8 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

9 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

10 Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler


SIRADAKİ HABER