HaberlerDenizli HaberleriPamukkale'de futbol şöleni başlıyor

Pamukkale'de futbol şöleni başlıyor - Denizli Haberleri

Pamukkale'de geleneksel olarak düzenlenen 'Pamukkale'de 6. Futbol Şöleni Sonbahar 2017 Halı Saha Futbol Turnuvası' başlıyor.

Pamukkale'de futbol şöleni başlıyor

Pamukkale Belediyesi'nin iki yıldır geleneksel hale getirdiği halı saha futbol turnuvalarının 6'ıncısı yarın başlıyor. Geçen Cuma günü kura çekimi yapılan turnuvada ilk maçlar 4 Ekim'de oynanacak. 31 mahalleden 40 takımın katılımı ile gerçekleşen turnuvanın ilk tur maç programı belli oldu. Eleme usulü oynanacak turnuvanın açılış maçı Kuşpınar ve Karahayıt'ta oynanacak. Kuşpınar'da saat 19.30'da başlayacak olan maçta bir önceki turnuvanın şampiyonu Tekkeköyspor ile Karşıyaka Kardeşler takımı karşılaşacak. Saat 20.30'da aynı sahada Kınıklıspor ile Fatih mahallesinden Dost Selin İletişimspor takımları karşılaşacak. Karahayıt'ta ise saat 19.30'da Yukarışamlıspor ile Develispor karşılaşırken, saat 20.30'da da Kaplanlarspor ile Haytabeyspor takımları mücadele edecek.
Spora her zaman destek verdiklerini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 'Artık geleneksel hale gelen bu turnuvamızda heyecan başlıyor. Turnuvanın amacı mahalleler arasında kaynaşmayı sağlamak. 40 takımın yer aldığı bu büyük futbol şölenimizde yer alan tüm takımlara başarılar diliyorum. Maçların centilmence geçmesini istiyorum' dedi.

SIRADAKİ HABER
}