HaberlerVan HaberleriGenel Sekreter Yardımcısı Yaşar, park ve bahçeleri inceledi

Genel Sekreter Yardımcısı Yaşar, park ve bahçeleri inceledi - Van Haberleri

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yaşar park, bahçe ve refüjlerdeki onarım ve temizlik çalışmalarını inceledi.

Genel Sekreter Yardımcısı Yaşar, park ve bahçeleri inceledi

Kentin güzelleşmesi adına sosyal alanlara ve yeşile önem veren Van Büyükşehir Belediyesi bu alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında park bahçe müdürlüğü ekipleri tarafından kentte yeni hizmete giren ve mevcut parklarda onarım ve temizlik çalışması yapıldı. Yapılan çalışmaları bizzat takip eden Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yaşar, Van Büyükşehir Belediyesince onarılan ve temizlenen parkları gezdi.
Van Kalesi yanında yapımı devam eden yeni müzeye de giden Yaşar burada Van Büyükşehir Belediyesi tarafından destek amaçlı yapılan yeşil alan ve parkta incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığına bağlı Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri de müze alanında temizlik çalışması yaptı.
Vatandaşlar tarafından gelen talep ve istekler üzerine park sayılarını artıracaklarını belirten Yaşar, 'Halkımızın talepleri doğrultusunda yaşanabilir bir Van için yeni yeşil alanlar oluşturmanın gayreti içindeyiz. İnşallah Van çok daha yeşil çok daha güzel bir kent olacak' dedi.

Genel Sekreter Yardımcısı Yaşar, park ve bahçeleri inceledi

SIRADAKİ HABER
}