HaberlerBolu HaberleriBolu Belediyesi son 25 yılını kitaplaştırdı

Bolu Belediyesi son 25 yılını kitaplaştırdı - Bolu Haberleri

Bolu'da, 1989-2014 yılları arasında görev yapmış 3 belediye başkanının icraatlarının yer aldığı kitabın tanıtımı yapıldı.

Bolu Belediyesi son 25 yılını kitaplaştırdı

Bolu'da, Belediye Başkanı olarak 1989-1999 yılları arasında görev yapan Necdet Gören, 1999-2004 yılları arasında görev yapan Yüksel Ceylan ve 2004'den beridir görevde olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın icraatlarının anlatıldığı 'Son Çeyrek Yüzyılda İcraatlarıyla Bolu Belediyesi' isimli kitabın tanıtımı gerçekleştirildi. Kitabın tanıtım toplantısına eski başkanlar Necdet Gören ve Yüksel Ceylan da katıldı.
'Bolu'nun gelecekteki 50 yılını planladık'
Toplantıda konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Yılmaz, 'Son Çeyrek Yüzyılda İcraatlarıyla Bolu Belediyesi' kitabı, Belediye'nin son 25 yılından yola çıkarak, geleceğe ışık tutmak amacıyla hazırlandı. Bizden önceki Başkanlarımız Necdet Gören ve Yüksel Ceylan döneminde yapılan çalışmaların da konu edildiği kitapta, göreve geldiğimiz 2004 yılından bu yana Bolumuzu geleceğe taşımak için hizmet aşkı ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizi bulabileceksiniz' şeklinde konuştu.

Bolu Belediyesi son 25 yılını kitaplaştırdı

SIRADAKİ HABER
}