'Samsunlular ülkenin kadim bekçileri'

Samsun Federasyonlar Konfederasyonu(SAMKON) yöneticileri, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ı, İstanbul Feshane'de düzenlenecem Samsun Tanıtım Günleri'ne davet etti

'Samsunlular ülkenin kadim bekçileri'

\n SAMKOM Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İstanbul'un Eyüp İlçesi'nde bu yıl 6'ıncısı gerçekleştirilecek geleneksel Samsun Tanıtım Günleri'ne davet etti. Bakan Kılıç, "Samsunlular bu ülkenin kadim bekçileridir" dedi.

\n
\n ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ
\n
\n SAMKOM Genel Başkanı Kaya Aşçı,  10-11-12 Mayıs tarihlerinde Feshane'de gerçekleştirecekleri etkinliğin hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek, "Bu özel ve anlamlı etkinliğimizde değerli hemşehrimiz, sayın Bakanımız Suat Kılıç'ı da aramızda görmek istiyoruz" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SAMSUNLULAR ÖZLEM GİDERİYOR
\n
\n Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ise, "Feshane'de düzenlenen bu etkinlikler, tüm Samsunluları bir araya getiriyor, hemşehrilerin birbirleriyle özlem gidermelerini sağlıyor. Bu kapsamda benim de çok önemsediğim etkinliklerde yer almak, bizim için onur verici. Emeği geçenleri kutluyorum. Samsunlular geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu ülkenin kadim bekçileridir" dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar

1 Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar